Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Nem merek egy lánnyal sem összejönni, mert rettegek tőle attól, hogy mekkora r|banc. Annyi csajról derült ki mostanában, hogy több faßt fogott mint kilincset, hogy el sem mertem volna róluk képzelni.

Megőrjít.


2013. júl. 7. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem vagy normális!
2013. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De tit tegyek ez ellen? A nők túlnyomó többsége ribi, honnan szűrjen ki, hogy az általam kiválasztott pont nem az?
2013. júl. 7. 22:21
 4/11 anonim ***** válasza:

elég nagy hülye vagy, ha szerinted egy csaj ri*anc, mert szeret élni. sose értettem ezt a felfogást, hogy ha egy nő szeret szexelni, és nem is ül otthon maszturbálgatva, akkor ő egy ri*anc. persze az már más kérdés, hogy ha megcsalja a pasiját.

egyébként gondolj bele, te nem örülnél egy olyan lánynak, akivel jó az ágyban, és nem olyan kis lagymatag? ezt viszont úgy lehet elérni, ha elkezd élni.

(most nem a 12-14 éves lányokról beszéltem. nekik tényleg nem kellene még ilyenekkel törődniük)

2013. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mikor r|banc egy csaj, ha mindenkivel lefekszik, aki szembejön, az csak azt jelenti neked, hogy szeret élni?
2013. júl. 7. 23:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia. Ivartalanítsd magad, az segít.
2013. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy baromi menők vagytok ezzel a szöveggel, de semmi érvetek nincs.
2013. júl. 8. 13:34
 8/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerd.meg jol mielott osszejossz vele es akkor tudni fogod hog mi a helyzet amugy sajnos igazad van nagyon sok foleg igen fiatal lany ilyen mert azt hiszik hogy csak ezzel imponalhatnak a fiuknak de ezzel egyidejuleg elijesztik azt aki igazi kapcsolatot akar nem csak tizperceset
2013. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

igazad van és ezt lányként mondom... nekem is az egyik fiú haverom megőrül, mert vagy csak csúnya és kedves lányok vannak szerinte, vagy pedig szépek, de r*bancok :)

itt lennék neki én, de bizonyos okokból csak barátok vagyunk és ez így jó. szóval kegyetlen az élet, igen, de azért te csak keress tovább!

2013. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!