Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátnőm összejön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm összejön a nagy "Ő"-mel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már mai csirke.32 éves múltam,10 éve van egy nagy szerelmem.Párszor összegabalydodtunk,de mivel én párkapcsolatban élek és eddig neki is volt egy hosszú kapcsolata aminek egy éve vége lett,így nem lett közöttünk több ennél.Napi szinten jelen van az életemben,találkozunk vagy beszélünk.

Legjobb barátnőm most költözne fel Pestre a közelünkbe.Mindketten szinglik,sosem találkoztak egymással még,de így elkerülhetetlen lesz.Tudom a nagy "Ő"-nek,tetszeni fog a barátnőm,mert ismerem már jól az ízlését.És a barátnőmnek is zsánere lenne.A legjobb barátnőmmel egy 12 éve tartó nagyon barátságot ápolunk.

De mi lesz ha egymásba szeretnek?Tudom önző dolog,de ti hogy viselnétek el ezt a helyzetet?

Nagyon szeretem mindkettőt és szeretném ha boldogok lennének,de ha belegondolok abba,hogy folyton szembesülnöm kell azzal,hogy ők együtt azt a boldog életet élik amire én is vágytam azzal a férfival....

Félek,hogy a féltékenység érzése esetleg tönkretenné a barátságunkat.Szerintetek?



2013. júl. 9. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress egy alteregót! :) ÉS minden megoldva! :)
2013. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért vagy párkapcsolatban, ha mást szeretsz? Mit jelent nálad az "összegabalyodás"?
2013. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Párszor összegabalydodtunk,de mivel én párkapcsolatban élek ..."


Ha párkapcsolatban élsz akkor nem igazán kellene, hogy zavarjon...

2013. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Figyelj ha tudja a barátnőd, hogy bejön és barátok vagytok tényleg akkor tiszteletbe tartja azt.


Te meg szed össze magad és jöjj össze a sráccal. Ha összejöttök akkor táncsak nem lesz semmi köztük.

2013. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Biztos sokaknak furcsán fog hangzani,de egy jól működő nyitott házasságban élek,ahol gyerekek is vannak,

Összegabalyodtunk azt takarja,hogy lefeküdtünk egymással.

Gondolom most a nyitott házasság miatt,jönni fognak a pocskondiázó megjegyzések,de a dolognak,nem ezen a részén lenne most a hangsúly.

Köszönöm

2013. júl. 9. 13:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, így már, ha nyitott a házasság. Bár ha gyerek is van, előttük talán mégsem ildomos ezt csinálni. De ti tudjátok...
2013. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*más
2013. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De akkor most mi pontosan a kérdés? Hogy hogyan viselnénk ha az igaz szerelmünk összejönne mással? Hát nyilván sz*rul. De azért ez egy elég egyedi eset, sok mindent nem is értek, például hogy egyáltalán miért idegeskedsz egy meg nem történt dolog miatt, vagy hogy így akarod leélni az egész életedet?
2013. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as jól látod a helyzetet!Jobban mint én...

Igazából most egy olyan dolgon agonizálok ami még meg sem történt és az sem biztos,hogy meg fog.Ez csak amolyan pánik most rajtam.A kérés is homályos ez is igaz.Talán az a kérdés,hogy hasonló helyzetben ti hogy reagálnátok.Bár ugye ezt csak az tudhatja aki benne van ebben,de azért érdekelne.

2013. júl. 9. 13:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd igazi barátnő, akkor nem fog összejönni azzal a pasival, akiről ő tudja, hogy szerelmes vagy belé.

A pasi, ha igazi pasi, akkor nem fog összejönni a barátnőddel, figyelembe véve, hogy elég gerinctelen lenne veled szemben.


Miért nem bízol csak meg mindkettőben és aggódsz olyan dolgokon, amik aktuálisak?


Amúgy, ha összejönnének, akkor egyiknek sem vagy elég fontos, ergo semmi keresnivalójuk az életedben.

Nem mondom, hogy nem lesz fájdalmas, de legalább tudod, hányadán álltok.


29/n

2013. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!