Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöjjek össze egy nálam 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze egy nálam 3 évvel fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok, ő 14. Egy suliba járunk, nemrég beszélgettünk és nagyon jól érzem magam vele. Kedves és figyelmes velem, az egyetlen baj, hogy elég fiatal hozzám. De nagyon tetszik. Mit tegyek?
2013. júl. 9. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Lets go.
2013. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Just do it!

3 év nem olyan sok, de azért 14.. :d

Ha tetszik és te is neki akkor le kell szarni minden

2013. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aggyááá neki egy puszikáát.
2013. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy jöjj vele össze, mint egy veled egykorúval.
2013. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem úgy gondolkozik még mint te... 3 év ez esetben (úgy, hogy a lány az idősebb) kicsit sok nekem ... Általában a fiúk később "érnek" agyilag, mint a lányok, de te tudod :) sok sikert azért :D
2013. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit akarsz te egy ilyen taknyostól? Az ilyen korú lányok már huszonéves pasikkal vannak!
2013. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem értem már mi kell nektek tini lányoknak, de a húszas csajokat sem értem. Én mindig ott csesztem el, ha kedves voltam meg jó fej egy lánnyal, akkor jöttek és fikázták a pofámat, hogy milyen ronda. Ha bunkó voltam, akkor meg az volt a bajuk, pedig sok lányt láttam már ilyen bunkó köcsögökkel. Szóval nektek semmi sem jó? Ja és nem egy csaj mondta, hogy túl fiatalosan nézek ki, neki meg férfi kell. Erre mit látok, ezt a kérdést, ahol egy kis taknyos kifisúra rá van gerjedve egy fejlett érett csaj. Azért ez durva, kajk nem tudok már elmenni a mai lányokon. Nektek sehogy sem vagyok jó?!
2013. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!