Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi vadállat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi vadállat, ha nincsenek kielégítve a testi igényei? (Sz. X, evés, alvás. )?

Figyelt kérdés
A páromnál már számtalanszor tapasztaltam ezt...A mai talán a legrosszabb :( Nem aludt az éjjel csak keveset,napközben próbált de nem sikerült.Erre délután hazajövök a melóból,elaludtunk,de alig fél óra alvás után eszméletlen köhögőrohamra keltem,nem tudom,mi okozhatta.Bár tény,hogy mióta megvagyok,köhögök,allergiás is vagyok,tehát nem ritka jelenség sajnos-bár ilyen rohamszerűen nem szokott elkapni.Erre felkelt és elkezdett ordibálni meg káromkodni,meg valamit a falhoz is vert,és én vagyok a szemét,aki őt nem hagyja aludni,itt mindenki hallatára üvöltözik és tombol :( Amikor pedig útját álltam,még ő rakott el,megbeszélni ugye nem lehet.:( De máskor is volt már így,én nem akartam vele lenni,mert fáradt,gyenge voltam,akkor megint tiszta ideg lett és szemét voltam,ha nem eszik rögtön,amikor éhes,akkor is tombol...Én nem szoktam ilyen féktelen dühöt érezni,ha valamit nem kapok meg,pedig voltam már elégszer kialvatlan,éhes(nyelési probléma miatt másfél éve nem tudok enni,tehát tudom,mit jelent,mikor előttem eszi a finomat...:( ) Tényleg minden férfi ilyen?Kötelezően ilyen vadállattá válnak,ha nem kapják meg a szent testük kielégülését?Nekem is jól esne enni,mégsem verek szét mindent :((
2013. júl. 9. 18:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat,rossz kategória!!Családi kapcsolatokba akartam,csak nagyon kivagyok,elnéztem :( Kérem szépen,helyezzék át!
2013. júl. 9. 18:35
 2/9 anonim válasza:

Konkrétan a kérdésre: nem, nem így kell működnie! Én semmilyen vagyok.


Bővebben: Az ilyen állatot el kell zavarni/hagyni a pics-be! Ha nem teszed meg, magadra vess. KÉSŐBB ROSSZABB LESZ!

2013. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez kicsit sem normális! Ha rendszeresen ezt csinálja, hagyd ott
2013. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy szavad sem lehet! Téged legalább a tenyerén hordoz az urad...igaz, hogy az arcodnál fogva teszi ezt.
2013. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nem férfi vagy nő kérdése.

A párod szimplán idegbeteg. :D


Attól tartok,még gyerek is.

A felnőtt nem mástól várja el a kaját,legyen az férfi vagy nő.

Ha kell kaja, vagy éhes lemegy venni kenyeret és vajat és belenyomja az arcába,de nem a másiknak tesz szemrehányást!!!

Aki szereti a másikat,az nem ordítja le a fejét egy "természetes és megszokott" dolog miatt.

Elfogadom a párom olyannak amilyen ; és ha felébreszt?

Kit érdekel,szeretem őt és elfogadom,hogy spontán köhög.

Tudom,hogy nem direkt vagy cukkolásból csinálja...

Ha álmos akkor aludjon b*szameg, ne kezdjen el hőbörögni.



Ha nem akarja megbeszélni a problémát akkor Ő a hülye!

Nem kér segítséget,pedig valami problémája van?

Ő a hibás.

Valami / valaki miatt feszült és így vezeti le?

Nem a te bajod.


Egyébként nem minden férfi ilyen,vagy egy pár FELNŐTT is,de sokkal több a NAGYKORÚ.

2013. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A gond ott van, hogy vad. Egy ember ne legyen vad.
2013. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kolosszus22 ***** válasza:

Nem nem minden férfi ilyen, sőt, szerintem nagyon kevés amelyik ilyen hibbant, súlyos agybaja van a barátodnak!

26F

2013. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szokott kávét, energiaitalt vagy alkoholt inni? A túlzott fehér cukor fogyasztása ingerültté teheti.
2013. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem,egyiket sem issza.Egy időben a pokoli(teljesen alaptalan!!)féltékenysége miatt nyugtatót szedett,akkor jobb volt a helyzet,de már nem hajlandó azt sem enni.Ami nem baj az egészsége szempontjából,de így meg...:(
2013. júl. 12. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!