Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges, hogy még mindig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges, hogy még mindig nem felejtettem el?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve szakítottunk már, nagyon rövid kapcsolat volt. Már féléve nem is beszéltünk egymással, mégis minden nap gondolok rá. Ez mennyire általános vagy rendkívüli?


22f


2013. júl. 11. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem sok csajod volt utána. Ha lenne más nem vágyakoznál iránta, keress valakit.
2013. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kerestem én, de nem jött össze egy sem, ilyen-olyan okokból. Lehet ez a gond? Nincs aki lekösse a figyelmem és vonzalom alakuljon ki bennem?
2013. júl. 11. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:

elég általános... én 3 hónapot jártam egy pasival, egy éve nem beszélünk, fél éve nője van és még úgyis gondol rám (tudom mástól)

szóval jópáran vannak így

találsz egy olyat akibe fülig beleszeretsz, nemcsak olyan tessék-lássék, és elfelejtődik

2013. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

van ilyen nincs benne semmi rendkívüli..egyéni hogy ki mennyi idő alatt lép túl..

Nekem is egy év kell minimum, attól függetlenül mennyi időt voltunk együtt ez inkább az érzésektől függ mennyire voltak mélyek és komolyak nem attól meddig tartott a kapcsolat. 4 hónapot jártunk és már 7 hónapja vége azóta próbálok felejteni de eddig nem sok sikere van pedig ismerkedtem másokkal én is de semmi.... nem fogott meg egyik se. Amit vele éreztem azt senki mással nem tudom de még hasonlót se..

2013. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
no para! nekem is volt egy pont ilyen, és elmúlt!... jövőre ugyanitt, ugyanekkor tedd fel ezt a kérdést. (megsúgom, addigra már rég el fogod felejteni ;) ... )
2013. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!