Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha már szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már szinte mindent megvettem, amire van pénzem, és a barátom örülne neki?

Figyelt kérdés

Több, mint másfél éve vagyunk együtt, 17 évesek vagyunk. Augusztusban lesz a névnapja, de már most gondolkoznom kell. Ilyen téren nagyon nehéz eset.

KApott már tőlem nyakláncot-nem hordja. Kapott plüssöt-a földön landolt. Kapott karkötőt a SAJÁT kérésére(bár olyat nem tudtam szerezni, mint amilyenre vágyott)-nem hordja. Kapott gravírozott tollat, saját kezüleg dekorált pólókat. Plüss kulcstartót, rajzoltam neki rengeteget, sütik, torták...

És már ott tartok, hogy nincs ötletem. AZ ilyeneknek, mint közös fotó, párna nyomtatott fotóval, ilyeneknek tudom, hogy nem örülne. A mindene a bicikli, meg a számítógépes játékok, de hát ilyet nem tudok venni.

Arra gondoltam, hogy kap tőlem egy alsónadrágot a kedvenc videójáték karakterével. EZ jó ötlet?

Vagy van valami tanácsotok? Tudom, hogy nekem kell simernem a páromat, de tényleg már majdnem mindent végiggondoltam, de ha alig örül igazán valaminek.:(És nem akarom, hogy veszek valamit, és a táskájába landol.


2013. júl. 12. 08:42
1 2
 1/11 Jézus :) ***** válasza:

Legjobban neked kéne, hogy örüljön. Mi párommal sosem várjuk el egymástól, hogy kapjunk valamit. Néha csak annyit modnunk Isten éltessen szülinapodra. Egy apró virágszál is elég amit az útszélen tépsz, hogy boldoggá tedd a másikat, ha igazán szeretitek egymást.

Ne az anyagi ajándék legyen számotokra a legfontosabb, hanem a szeretet. Ha párod nem értékeli érzelmedet, akkor valószínű, hogy még nem egészen "érett" és jobban szeret a virtuális játékok nyújtotta világba menekülni.

2013. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne csináltass neki mert úgy sem fogja hordani...

Nem tudom hol tartotok kapcsolatban de esetleg egy romntikus szeretkezős estét adnál neki.

De ha nem tetszik az ölet akkor vegyél neki egy pezsgőt (nem tudom mennyire iszik) és még mellé egy játékfigurát (ami a kedvence (egyik kedvence) )

Nem tudom mennyit tudtam segíteni valószínű semennyit de azért sok sikert előre is! :)

2013. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazad van, hogy nem ez a fontos!

Mégis valami olyat akartam venni neki, ha már alkalom, aminek örül. Nem is az ár a fontos, csak, hogy örüljön..:(

2013. júl. 12. 08:54
 4/11 A kérdező kommentje:
Se nem pezsgőzik, és még a szex sem.:( De ez a játék figura jó, köszönöm!!
2013. júl. 12. 08:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Barátod egy über nagy kocka. Ismerem az ilyet, mert elég sok van a baráti körömben.

Ha van egy éppen aktuális kedvenc játéka, vagy egy "all time favourite" akkor arra kéne rámenni. Pl formatortát csináltatsz (nem olcsó :S), vagy veszel pólót a játék logójával nevével vagy ilyesmi. Ezt akár csináltathatod is, úgy olcsóbb tud lenni és egyedi.

Netán együttes, zene ami szintén bejön neki?

De pl. egy egérpad is aranyos lehet.

Viszont ha ennyire semmibe veszi az ajándékaidat, még azt is amit elvileg ő "kért" akkor elgondolkoznék, hogy tényleg szeret e, és téged akar, vagy csak jó hogy van egy luk mellette. Szomorú lenne ha ez a helyzet, de nem lehetetlen. :S

2013. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos erre én is gondoltam. Hogy biztos szeret-e.:)

Ezek nagyon jó ötletek, köszönöm!! Ez a póló, vagy a tortaforma.:) Ezeknek biztos örülne, amilyen kocka.:)

Megpróbálok most körülnézni, vagy csinálni! Köszönöm.:)

2013. júl. 12. 08:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, akkor menjetek egy pár napra Szilvásváradra. Természetesen két bringát is vigyetek. Ha kisebb a budget, akkor ugyanezt szervezd le a Dunakanyarba. Vác felé mennek vonatok, tudtok olcsón bringát szállítani.
2013. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En ugy erzem erolteted az ajandekozast. Egyszeruen ne vegyel semmit es kesz. Mondj neki egy boldog szulinapot es vegyel egy nagy fagyit. Ha kerdezi mond hogy nem tudtad mit vegyel, mert elozetes tapasztalataid szerint ugysem fontosak nekik az ajandekok.
2013. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Több, mint másfél éve vagytok együtt és nincs szex? AZMI???

vagy csak én értettem félre?

2013. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Ez a Szilvásvárad nem is rossz!!:)

KÖSZÖNÖM!:D

Lehet, hogy erőltetem, de mindenképp szeretnék valami apróságot adni.:)

Igen, nincs szex. Nem értetted félre. Nem tudtuk még megoldani. Tudom, hogy nagyon furcsa...:)

2013. júl. 12. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!