Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak tudnak egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tudnak egyáltalán szerelmesek lenni?!

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 15:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
sokáig én is ezen gondolkodtam, amíg meg nem találtam azt a férfit aki konkrétan az életénél is jobban szeret, bármit megtenne értem, és tényleg így van. Mindig köcsögökkel voltál együtt eddig úgy néz ki, mint ahogy én is. De én megtaláltam az igazit, 14évesen. ő akkor töltötte a 22-t.. most 18 vagyok, és azóta is együtt vagyunk, és ugyanúgy szeretjük egymást, mint akkor. ;) 18/L
2013. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

22 évesen összejött egy 14 évessel? Akkor gondolom fogyatékos lehet, illetve elég randa vagy meled, papucs stb. De nem normális, az fix. Lehet a nők semmibe veszik, így maradnak a kislányok (azóta ó 26, te 18, szóval marad a felállás).


A kérdésre. A férfiak tudnak szerelmesek lenni. Megézzük és nő testét, esetleg megkóstoljuk és meglátjuk, vissaztérő vendégek leszünk-e.

2013. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!