Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mit csináljunk? Valami jo ötlet?

Figyelt kérdés
Egy éve és két hónapja járok a pasimmal. Osztálytársak vagyunk. Az elsõ pettingünk egy több napod osztálykiránduláson volt, a második és harmadik is rá pár honapra. (ez 2 here volt) azért csak így osztálykiránduláson, mert nekem a szüleim nem tudják, hogy járunk. Egyébként nsgyon jol el vagyunk ketten minding, sokat sétálunk Meg minden. Egy hete néptánctalálkozon voltunk (mindketten táncolunk) és én eltörtem a kulcscsontom. Rá két na rá volt a szülinapom. Anyumék sajnos sokkal hamarabb betervezett program mitt egész nap nem voltak otthon. Áthívtam a barátomat (szüleim nem tudták). Kaptam virágot, csokit. Filmet akartunk nézni, de semmi jot nem kaptunk. Petting alapbol ki volt lõve, mert most balesetveszélyes. Hevesebb csok SE volt, mivel simi nélkül nem olyan élvezetes. Végül csak összebújtunk, Azt is nehezen, és beszélgettünk. Azt elfelejtettem hogy a petting be csak csok, simi, nagyon durva tapizás, nevi szervek ruhán keresztüli izgatása volt. Na Meg fel nyult a polo alá és be nyult a melltartomba és úgy simogatott. Na visszatérve, a szülinapos délután elég Jo volt, de nem tudtok MIT csináljunk így... Salami ötletetek a köv. 3 hétre??
2013. júl. 12. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Orál
2013. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt nem!!!! 14 évesek vagyunk.
2013. júl. 13. 07:58
 3/6 A kérdező kommentje:
bammeeeeeg... most nézem van pár hiba. 4 sorban a zárojelben az nem "here" hanem "hete" :)))
2013. júl. 13. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha nem akarsz orálozni és ez a szülinapos akció jó volt akkor miért nem csináljátok azt?
2013. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát az jo, volt, mert vele voltam, de kicsit unalmas...
2013. júl. 29. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:
közösülés esetleg?
2013. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!