Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha a barátom 15 én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a barátom 15 én meg 13? És elmondjam a szüleimnek nem nagyon örülnének nem tudom :S Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már vagy 2-3 éve ismerek egy fiút és úgy döntőtűnk hogy eljön hozzám de ő 15 én meg 13 vagyok és ezért két dolog is van amiért félek egyik hogy apám mindig arra tanítót hogy ne kezdjek ki nagyobb fiúkkal mert csak átvágnak,másik meg az hogy szerintem elég ciki lenne és most nem tom mit csináljak hogy egyáltalán elmondjam a szüleimnek ezt a szerelmet és hogy egyáltalán nem ciki ez :S

2013. júl. 13. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mondd el! Nekem a volt szerelmem most 15 éves én meg 13 vagyok. Anyukám és apukám között is 2 év van. Habár lehetséges hogy kihasznál ha érdekel írj privit :/ 13/L
2013. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az ciki,hogy 13 évesen szerelemről beszélsz meg komoly kapcsolatról , azért ő mégis csak 15 én is 15 voltam mikor először voltam szerelmes az a 2 év elég sok mert én 13 évesen csak hülyéskedésből "jártunk" egymással
2013. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség szerintem.De mindenkép mondd el.
2013. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát pedig a szerelemmel nem kéne "hülyéskedni" :D Nekem most barátaim azt mondták nem ciki egyáltalán azt is elnézik ha valaki 23 éves és egy 45 évessel van.EZ ahhoz képest szerintem semmi :). Én a kór-t meg oldódtam de apámtól még mindig rettegek :(
2013. júl. 13. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Apádnak majd max akkor mondd meg, hogy létezik, ha meg akartok házasodni.
2013. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt mondják a kor nem számít. 2 év még belefér!
2014. ápr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!