Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Magyarázzátok már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Magyarázzátok már el légy szíves, mert én nagyon nem értem ezt a hozzá állást?!

Figyelt kérdés

van egy barátom egy hónapja vagyunk igazából együtt,de egy társkeresőn ismerkedtünk meg már 5hónnappal ezelőtt,szóval elég sokat tudunk egymásról és szeretjük egymást.

DE akkor minek lóg fent állandóan a társkereső oldalon??

Rákérdeztem nála,és azt mondta hogy csak körbe néz,de engem szeret,de elég sokat fent van,nagyon sokat...:/


2013. júl. 13. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér.
2013. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mármint a srác.
2013. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy függő lett mire rád talált
2013. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Melyik társkeresőn ismerted meg?
2013. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az lényegtelen hogy melyiken ismertem meg.
2013. júl. 13. 19:02
 6/12 anonim ***** válasza:
azért ez eléggé egyértelmű, bár az több mint pofátlanság, hogy ugyanott hirdeti magát tovább, legalább átregelne egy másikra ...
2013. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
beszélgetni kellene, amúgy sokan ilyenkor azt csinálják, hogy törlik magukat, de csak 1 hónapja vagytok együtt, ő fent van most is sokszor, akkor ő tovább keresgél, arról nem beszélve, ezek szerint ő a gépnél van Te meg nem, milyen kapcsolat ez most, mi lesz később N
2013. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eléggé ellentmondásos,mert eléggé magabiztos a kapcsolatunkat illetően,de az is neheziti a kapcsolatunkat hogy távkapcsolatban vagyunk...
2013. júl. 13. 19:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged.
2013. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja hogy távkapcsolat. Az nem is igazi kapcsolat akkor.
2013. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!