Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg, bi fiúk volt már alibi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg, bi fiúk volt már alibi kapcsolatotok lánnyal? Ha igen, hogy és hol kerestetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék alibi kapcsolatot egy lánnyal, aki esetleg házasságot is szeretne, de nem tudom, hol találhatnék ilyen lányt?

2013. júl. 14. 08:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Minél rondábbat keresel, annál hamarabb találsz...
2013. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
minek? miert nem keresel magadnak egy pasit? te is boldogabb lennel , meg a csaj is, akit elvennel
2013. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ezt csak átverés szinten tudod megcsinálni, nem? Akkor már inkább vállald fel a másságodat, az a leggerincesebb. Vagy ha ez nem megy, kamuzd azt, hogy voltak már csajaid, de csak rövid időkre.


31F

2013. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hülye egy helyzetben vagyok, mert a nők abszolút nem vonzanak szexuálisan, csak a pasik, de velük meg egyszerűen nem tudok érzelmileg dűlőre jutni. Próbáltam kapcsolatilag, egyszerűen nem működött. Viszont a nőkkel meg működtek az érzelmek, de a szex nem. Utálok egyedül lenni és nem tudom, mit csináljak.
2013. júl. 14. 08:58
 5/18 anonim ***** válasza:
Most akkor nem azért kell alibikapcsolat, hogy eltitkold a homoszexualitásodat?
2013. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
itt itt itt:D
2013. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
pride.hu apróhirdetések.
2013. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

ha akarod leszek az alibi csajod igaz még csak 17 vagyok

de ha nem baj akkor írj :)

2013. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, off leszek, de ez érdekel: hogyhogy nem működött a szex nőkkel? Én eddig csak olyan meleggel beszélgettem, aki pont fordítva működött: nagyon is vonzódott szexuálisan a nőkhöz, de egyébként meg nem bírta őket.
2013. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Alapból passzív vagyok, nem esett jól megdugni valakit, szopásnál végig azon kattogtam, hogy mennyivel jobban csinálnám és a bugyiját inkább magamon képzeltem el.
2013. júl. 17. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!