Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok durván flörtöl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok durván flörtöl, (megcsalt), Ti megtudnátok neki bocsátani?

Figyelt kérdés
Ha igen miért,és mi fér bele,ha nem,miért?

2013. júl. 14. 09:10
 1/6 compactegon ***** válasza:

azért nem mindegy, hogy flörtöl, vagy megcsal. egyeseknél már a sókolózás is annak számít, másnak csak maga az aktus.

szerintem ez erősen ember és helyzetfüggő.

2013. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tuti nem bocsátanám meg neki, kiba*sznám! Azért mert nekem meg tette az agyát hogy hú de mennyire szeret aztán meg félre kacsintgat, na nem..
2013. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az én történetemaz,hogy a párommal megromlott a kapcsolatunk,úgy értve,hogy elvoltunk egymás mellett,mint az idős házasok(kb 2 hónap ez az idő)!Közbe észrevettem páromon,hogy nem olyan mint rég,kérdezgettem mi van,de mondta hogy nincs semmi!Nem hagytam rá,és arra lettem figyelmes,hogy interneten írt egy szép bejegyzést rólunk és egy harmadikról,hogy össze van zavarodva!Ez kiderült,meg telefonálások,sms-ek és munka után egy kis csevegés!Mondta,hogy nem történt semmi köztük,se puszi,se tapi!Erre azt mondta,hogy azért figyelt fel rá,mert ő olyan aranyos,és figyelmes volt vele,és ez tetszett neki!Nagyon szar érzés!!!:(
2013. júl. 14. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Lapát és lépj tovább. Ma. Halott ügy.
2013. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első egyszeri esetet meg tudnám bocsátani igen, de sajnos itt nem ez a kérdés hanem, hogy mikor teszi meg újra mert az alap, az ok a kihűlt kapcsolatotok viszont megmarad és ha nem tesztek ellene semmit az eset meg fog ismétlődni és nem biztos, hogy azt is észreveszed. A párodnak a körülrajongás hiányzik, a figyelem, amit mástól megkapc de tőled már nem. Éreztethetnéd, hogy becsülöd és felnézel rá!
2013. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta meg van ez a "rajongás körülötte"!És a bizalmat azt mikor lehet visszanyerni,vagy egyáltalán vissza lehet?Mert ha nem,akkor nem fogja megmérgezni a kapcsolatott?
2013. júl. 14. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!