Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem leszek elég érett?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy amint lehetőség adódna egy hosszabb párkapcsolat kialakítására, nekem menekülnöm kell. Nem egyszer lett volna rá lehetőségem, rendes fiúkkal és én valahogy mindig féltem. Sosem volt még barátom, csak ilyen kis kavarások, pedig vágyom az igazi szerelemre, de félek. És nem tudom elmondani, hogy mitől. Mit tegyek? Egyre jobban kezdek megijedni... 19/L

2013. júl. 14. 10:06
 1/7 compactegon ***** válasza:
először is keresd meg az okokat, hogy ez mitől lehet, mitől félsz. esetleg a gyerekkorodban keresendő? mert rossz tapasztalat ezek szerint nem lehet.
2013. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
vegyél egy kutyát
2013. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok, és hasonló a helyzet, annyiban, hogy én már annyira félek és elzárkózok, hogy észre sem veszem az új lehetőségeket. A kutya nem megoldás.
2013. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat nélkül soha nem leszel érett!

Sok lány van még így mint te, amikor komolyra fordulna inkább keres egy kis indokot és eldobja azt aki szereti, minthogy megpróbálná.


Mindig egyre gondolj, mi van akkor ha ő lenne az aki boldoggá tudna tenni, mi volna ha megpróbálnád pozitívan felfogni a dolgokat és nem magadba zárkózni, mert ez csak fájdalmat fog szülni.


Lehet éppen csodálatos vagy és valaki a tenyerén hordozna és jobban szeretne mindennél. De te ellököd, mégis vágysz a szeretetre.


Ne tedd magad tönkre és légy boldog!

2013. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudom, hogy erre csak az lenne a megoldás, ha megnyílnék valaki előtt és hagynám, hogy alakuljanak a dolgok maguktól, de egyre rosszabbul viselem... :/
2013. júl. 14. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hol laksz?

2013. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak egyre figyelj oda.


Ha sikerül is kinyitni a kaput, nehogy egy kisebb-nagyobb sérelemnél bezárd azt.


Tudom milyen nehéz bízni egy másik emberben, de mindig legyél nyitott és őszinte

2013. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!