Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A közvetlenebb, nagydumás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közvetlenebb, nagydumás fiúk szeretik a csendesebb, kicsit visszahúzódóbb lányokat?

Figyelt kérdés
Persze itt most nem arra gondolok, hogy teljesen kuka a csaj :D hanem hogy nem beszél annyit, de azért van véleménye mindenről.
2013. júl. 14. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen srác vagyok, és igen.. szeretem ha meghallgatnak :D
2013. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeretjük. :D
2013. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát én alkalmazkodok a beszélgetőpartnerhez

ha nagyon csöndes akkor én beszélek többet de azért próbálom szóra bírni mármint hogy ő is meséljen valamit


vannak pedig az olyan dumás csajok akiknek 15 percenként mondom hogy "ja" vagy "nemtudom" és még fél órát tud beszélni :D

2013. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:)

Igazából ez függ attól is, hogy mennyire ismeri az ember a másikat. Én pl. ilyen lány vagyok, viszont akiket már jobban ismerek azokkal már nem vagyok ennyire csendes :)

2013. júl. 14. 20:28
 5/7 kacsacsoruemlos ***** válasza:

ez így van ahogy leírod.

mindig csöndesebb barátnőim voltak.

2013. júl. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez helyzetfüggő. Tudok én is csöndes lenni. Ha jól elvagyunk kevesebb szóval, én nem erőltetek semmit. De ha összeakadok egy dumálós, közvetlen csajszival, jellemzően az lesz a vége, hogy szétoltjuk egymás fejét :D:P.
2013. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szétoltjátok egymás fejét? :D
2013. júl. 29. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!