Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelent ez a mondat? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent ez a mondat? A barátom összejött egy lánnyal a hátam mögött, igaz picit elhanyagoltam. Utólag kellett megtudnom ezt, hogy új barátnőt talált.

Figyelt kérdés
Írt egy üzenetet, hogy ne haragudjak, amiért nem szólt és én lennék az utolsó, akivel bunkó lenne. Nekem azt súgja, hogy még igenis érez irántam.
2013. júl. 15. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a tapló barom nem érdemel meg téged. Legyen boldog a vasorrú bábájával, te meg keress olyat aki szeret, és nem csak etet.
2013. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megsúgja, hogy még érez valamit. Hát ez röhej.


Hagyd a fenébe.

2013. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy hangzik, hogy megpróbálja bebiztosítani magát ínségesebb időkre
2013. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van... Kihasznál, szemrebbenés nélkül...
2013. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bunkó,nem érdemel az ilyen egy lányt sem.
2013. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ywerd ***** válasza:
A szakítási módja tényleg kritikán aluli,de a 'picit elhanyagoltam' a női szótárban azt jelenti hogy le se szartad,gondolom.Szóval egy hibás itt sincs.Te mit gondolnál ha a barátod téged nem keresne?Szerintem itt is működik az ok és okozat.Legközelebb ha párkapcsolatban vagy fordítsd több figyelmet arra akivel 'együtt vagy'.
2013. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!