Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk összefogott vagy kiengede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk összefogott vagy kiengedett haj? Hosszú vagy rövid? Természetes vagy festett?

Figyelt kérdés

Melyik tetszik jobban? Ha szexin omlik a hátára vagy ha fel van kötve és látszik a nyaka vonala? :)

Egyenes vagy göndör a jobb? Van színre ideálotok? Tudom a legtöbbetek azt mondja teljesen mindegy, na de van ami mégis jobban tetszik mint más? Vagy ami kimondottan nem tetszik?

Szerintetek ez a haj milyen? Növesszem még? :)


[link]


18/L



2013. júl. 15. 15:07
1 2
 1/16 Sinead ***** válasza:
65%
Arc nélkül nem tudok dönteni sajnos, de szép hajad van. Növesztheted nyugodtan, minél hosszabb annál jobb :)
2013. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Kiengedett, egyenes, barna vagy szőkés barna, ha már mindenképpen mondani kell színt. A tiéd gyönyörű :)
2013. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a haj általában mindegy, csak legyen ápolt. Az meg, hogy kinek mi áll a legjobban, az nagyon egyénfüggő.
2013. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Csaj vagyok bocsi :) de gyönyörű a hajad :) !!!!!!!!!
2013. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nincs sok igényem haj téren

Én csak a göndör hajat és a coffos hajat nem szeretem

Ja és nem szeretem a szőkét

Ennyi

2013. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Hosszú, egyenes, kiengedett, természetes. Színben a gesztenyebarna a kedvencem de nálam nem alapkövetelmény.
2013. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Az mindegy, hogy ki van-e engedve, de minél hosszabb, annál jobb :) És ne legyen festett. A természetes jobban tetszik. Ha nagyon göndör, az nem tetszik annyira. 23/f
2013. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Hosszú sőt nagyon hosszú kiengedett haj ami a hátára omlik ha hozzá loknis göndör akkor végem van :D.

Jah és dobálja is ez hozzátartozik. :D


25Ffi

2013. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
A háttérben a szemüveges csókának igen jó a haja <3
2013. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
kiengedett,hosszú,természetes
2013. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!