Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet felejteni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni valakit egyik napról a másikra? Volt egy ember, aki nagyon szeretett állítása szerint, a tenyerén hordozott, de én nem voltam biztos a dolgomban, féltem, stb.1 évig találkozgattunk, de nem történt semmi.

Figyelt kérdés
Most a közösségi oldalról kell megtudnom, hogy összejött valakivel, miközben nekem ígért találkozót, stb. Mikor rákérdeztem, napok múlva annyit írt, hogy ne haragudjak, amiért nem szólt és én lennék az utolsó, akit bántana. Hogyan kell ezt értelmezni?
2013. júl. 15. 18:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ő egyik napról a másikra elfeledett engem? Azt tudni kell, hogy azért nem volt köztünk semmi,mert nekem volt egy betegségem, amiből ki kellett , hogy gyógyuljak és nem voltam készen semmilyen kapcsolatra. Most lettem volna és már nem lehet? Elfelejtett?
2013. júl. 15. 18:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem, de feladni igen. Illetve az érzés átkonvergálódhatott benne. És már nem vonzalom, hanem szeretet formájában ég benne. Az simán megesik.
2013. júl. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha megmondanám neki, hogy szeretem?
2013. júl. 15. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor eddig miért nem tetted? Amikor már nem a tiéd, akkor kell? Úgy kell értelmezni, hogy szeret ő is téged, de nem várhat rád a végtelenségig.
2013. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szép dolog egy kapcsolatba belezavarni.


Valószínűleg nem felejtett el, csak feladta a várakozást. Nem várhattad el tőle, hogy bármeddig várjon.

2013. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor álljon elém és mondja azt, hogy sajnálom, de ez történt találkoztam valakivel. Miért kell nekem egy hülye közösségi portálról ezt megtudni, mintha 15 éves lennék?
2013. júl. 15. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, és te miért szívattad, te is ugyanúgy elé állhattál volna, hogy figyi, szeretlek. Miért kell a hülye gyakori kérdésekről megtudnia, mint egy 15 éves?
2013. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!