Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne több önbizalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne több önbizalmam?

Figyelt kérdés

szóval..

ismerkedek valakivel, eddig még csak skypon beszélgetünk, de mondta, hogy szeretne rólam látni egy képet is, mert azért szeretné tudni, h ki vagyok...

igen, csakhogy nem merek neki képet küldeni, mert félek, kiröhögne a kinézetem miatt és soha többé nem állna szóba velem..

és igazából még én magam sem értem, miért van önbizalomhiányom, mert bár régebben sokat csúfoltak az iskolában, azóta rengeteget változtam, mind belsőleg, mind külsőleg, és idegenek közül is sokan mondták már, hogy szép vagyok, de valahogy még ez se segít...már eljutottam arra a szintre, hogy ha valaki megdicsér, hogy szép vagyok, megköszönöm, de belül azt gondolom, -Jah, ezt is csak úgy udvariasságból mondod, vagy csak mert egyszerűen nem akarsz megbántani..- és ilyenkor is állandóan eszembe jutnak, amiket régen mondtak, hogy dagadt vagyok, csúnya, és hogy meg sem érdemlem, hogy egyáltalán éljek..

hogyan lehetne több önbizalmam, ha már a bókokat se pozitívan fogadom, csak úgy, mintha szánalomból mondanák?


2013. júl. 16. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy megoldás van: szarj bele az egészbe.


Velem is mindig megcsinálták, de próbáltam külső szemlélő szerint nézni: és feltűnt, hogy csökött agyú idióta barmok... 2-3 szóval lehet a véleményüket vezérelni és jellemezni bármiről is... Közbe se rólad, se a világról nem tudnak semmit...


Hagyd az ilyeneket te úgy vagy szuper ahogy vagy. :) Elég sok "hal" van a vízben ahhoz, hogy ne kelljen megjátszanod magad, mert sokaknak te lehetsz a bombanő/álompasi (nem írtál nemet bár gondolom lány vagy)


20/F

2013. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Igen, lány vagyok :)

2013. júl. 16. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt magadban kell eldöntened. HAtározd el, hogy igenis szarsz a negatív véleményekre, és komolyan veszed a pozitív véleményeket.
2013. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Köszi :)
2013. júl. 16. 23:39
 5/8 Zeds Alive válasza:
Együtt tudok érezni..én sem érzem magam helyesnek nem is mondják de azért önbizalmam azért elég magas..a varázsszó: szard le:D nekem bejött.
2013. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyébként az is érdekes, hogy alap járatban tök mindegy, hogy mennyire vagy jó... Azt is el lehet fogadni, hogy átlagos vagy, nem kell a legjobbnak lenned... Mindig lesz valaki, aki számára te leszel a legvonzóbb. :) Így működik a biológia, bízz bennem :) Némi feromon itt-ott, amit jártadban keltedben szétszórd, testnedvek, semmi más nem kell, csak egy kis nyitottság és máris egy jókora szaftos affér közepén találod magad. :)


Akik ilyenkor kinevetnek, kicsúfolnak, azok a nagyon buta, nagyon korlátolt, bezárkózott, érzelmileg fejletlen emberek. Ennyi az egész. Van egy elképzelésük, ha nem felelsz meg neki, utálnak. Az Ő fejükben általában hatszor nagyobb katyvasz és utálat van, mint a tiédben... Az Ő életük szarabb hidd el. :) Saját magukat és másokat is sokkal nehezebben fogadnak el, mint te.


Neked sem kell más, csak egy kis nyitottság.

2013. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ameoland ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt 14 évesen 40 kilós súlyfeleslegem volt. Gondolhatod,hogy abban az időben nem sok pozitívat tudtak mondani rólam. Aztán lefogytam gyorsan és sokáig(de kicsit még a mai napig is) "testkép zavarosságom" miatt nagyon nehezen, félősen és idegesen vagy sehogy ismerkedem emberekkel, elsősorban ez egy nekem tetsző másik nem egyedeire vonatkozik. De a legjobb megoldás még az igazán kövérek esetében is a "szarni bele, én egy k*baszott király,mindenki által irigyelt ember vagyok" működik. Mert ha te ugyan nem vagy egy szupermodell,de ez az életfelfogásod akkor az emberek szeretnének -szerintem- a társaságodban minél több időt tölteni, mert ki nem szereti magát pozitív emberekkel körülvenni magát? Csak ezzel az ilyen jellegű problémáid 75%-át megoldod.
2013. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Sokat segítettek.
2013. júl. 16. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!