Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érhetem el hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marcika10 kérdése:

Hogy érhetem el hogy a lány aki nekem tetszik belém szeressen?

Figyelt kérdés
Már egyszer szerelmet vallottam neki de akkor nemet mondott de az már egy éve volt és én még mindíg szeretem!
2013. júl. 17. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
udvarolj neki, bókolj, légy sokat a közelében.
2013. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mysterion777 válasza:
100%
Erőszakold meg gyengéden, kényeztesd csókkal, ilyesmivel, hátha mégis belédszeret, ha te vagy neki az első. Más módját sajna nem látok, ha jutni akarsz valamire :) Vesztenivalód nem sok, max egy pofon meg hátsónbillentés néhány esetben, és hátha be is jön ez a kalandos vállalkozás, megvan rá a fair esély.
2013. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, először tudd meg, hogy van-e palija!
2013. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pénz, menő verda és a tied!
2013. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk és a baj h nagyon jó barátok!
2013. júl. 18. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!