Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon emiatt a kapcsolat miatt lettem tavaly óta súlyosan hipochonder?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztus környékén nagyon megbetegedtem, nem tudtam enni, pedig akartam, szédültem, erőtlen voltam, már minden vizsgálaton voltam, beképzeltem rengeteg betegséget, a végén pedig kiderült semmi bajom sincs, elmentünk egy pszichológushoz aki felírt gyógyszereket amitől jóllettem, de most abbahagytam, mivel nincs már különösebb bajom. A kérdésem pedig az lenne, hogy nekem 2010-ben volt az első kapcsolatom egy lánnyal, 17 évesen egy 13 éves lány barátnőm volt, akivel jártam 4 napig (ne röhögjél ki!) és minden szép volt meg jó, aztán a 4. napon elmondta hogy nem szeret, hazudozott olyanokat hogy az apja tilt tőlem, kiderült nem is igaz, meg a lány elmondta hogy csak azért járt velem mert csak keverni akart semmi mást, én túl komolyan vettem a kapcsolatot, sajnos már az elején mikor megcsókoltam szerelmes lettem, ami a káromra vált, barátoknak elmondtam de mondták ne törődjek vele lesz másik, egy ideig mondogattam nekik hogy milyen szar nekem, aztán már nem is mertem megemlíteni, mert hülyének néznének hogy egy ilyen rövid kapcsolatot ennyire komolyan veszek, igen az a fajta vagyok aki a dolgokat nagyon magára veszi, érzékeny :/. Szóval, szerintetek lehet ez az oka annak hogy beteg lettem csak így? Nem beszéltem már senkinek erről, szüleim se tudnak róla hogy mit éltem át, lepleztem magamat, közben magamban olyan fájdalmat éreztem, hogy leírhatatlan... Reménytelen lenne visszaszereznem őt, mivel már lassan 2 éve boldog párkapcsolatban van, semmilyen fiúra rá sem néz, előtte sokat beszéltünk, kibékültünk, barátok lettünk, de én mindvégig reménykedtem benne hogy újra összejövünk. Most 20 éves vagyok, ő pedig 16. Ő volt az első barátnőm, azóta nem is volt senkim sem, magamba fordult lettem, előtte is az voltam, de még mindig sokszor gondolok rá, lehetek még ennyi idő után is szerelmes belé? Szerintetek lehet valaki emiatt beteg? Megkérnék mindenkit hogy ha jót nem tud, rosszat ne írjon! Köszönöm!
2013. júl. 17. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:

te most hallod magad ??

egy 4 napos kaland miatt sírsz..


és még én hittem magam bolondnak.. hogy őrlöm magam egy több mint 10 éves "kapcsolat" vége után.

2013. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!