Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal történt valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal történt valami amit nemrég osztott meg velem. Ebből kifolyólag szinte retteg, néha rajtam vezeti le. Hogyan tudok neki segíteni? (lent)

Figyelt kérdés

Van néhány ember akik régen a barátai voltak, de most be vannak rágva rá és folyamatosan fenyegetik, megalázzák és viccet csinálnak belőle.

Lehet fog rosszabbra fordulni ez az egész, és valahogy szeretnék neki segíteni.


2013. júl. 18. 00:38
1 2 3
 1/21 Cyklon ***** válasza:
Aki rossz fát tesz a tűzre azzal csak a baj van :D
2013. júl. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
az okokat mond.
2013. júl. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
hát, ha kitoltak vele nincs más hátra mint visszaadni, minimum duplán
2013. júl. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
rettentő kreatív vagyok ha ilyesmiről van szó
2013. júl. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mi az hogy rajtad vezeti le? Ha bántalmazásról van szó, akkor sürgősen felejtsd el a segíteni akarok neki vonalat. Hagyd el és kész. Bármi is történt vele, az nem lehet ok a bántalmazásra.
2013. júl. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nekem is van egy két sanda gyanúm néhány volt barátommal kapcsolatban, nagyon remélem, hogy sosem igazolódik be mert utálnám magam ha tönkre kellene tennem az életüket
2013. júl. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
az a helyzet, hogy nálam keresve sem lehetne rosszabb ellenséget találni, sajnos van már pár olyan aki mesélhetne erről
2013. júl. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
mentségemre szóljon, hogy akkoriban még nagyon fiatal voltam
2013. júl. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
de most sem vagyok kevésbé rafkós
2013. júl. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nincs rosszabb mint egy barát aki elárul, tökéletesen érthető, hogy ki van bukva
2013. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!