Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne higgyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne higgyen nyomulósnak?

Figyelt kérdés
Barátom 5 évvel idősebb nálam nem olyan régóta vagyunk együtt 1,5 hónapja tegnap ott aludtam nála és még csak szóba se hozta hogy szeretne valamit...Mit tegyek mert én meg már nagyon szeretném de nem akarom hogy nagyon nyomulósnak higgyen?

2013. júl. 20. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem böngésszétek át ezt a könyvet, szerintem nagyon romantikus, sok érdekes dolgot alálhattok benne és egész biztos neki is meg fogja hozni a dologhoz a kedvét.

[link]

2013. júl. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat...
2013. júl. 20. 00:32
 3/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Szabad legalább azt tudni, hány éves vagy? Mert nem biztos, hogy ugyanazt tanácsolnám egy 14 évesnek, mint 21 évesnek.


Amúgy szerintem hozd fel neki a témát, vagy kezdj "akcióba" és ha nem szeretné, úgyis észreveszed.

2013. júl. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első

Egyébként úgy kell írni, hogy "higgyen", szóval jól írta.

2013. júl. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
16 múltam télen :)
2013. júl. 20. 00:41
 6/10 anonim ***** válasza:

#4

Nem arra értettem.


Akkor ahogy már írtam is, csak kezdd el és ha nem akarja, akkor várj. De szerintem nem fog visszautasítani.:)

Az én véleményem, hogy ő sem akart letámadni téged a kapcsolatotok elején, de ha látni fogja rajtad, hogy szabad az út, nem hiszem, hogy tovább fog várni.

2013. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de mivel kezdjem simogassam fogdossam vagy csak csókolgassam puszilgassam??
2013. júl. 20. 00:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet a baja, hogy 5 évvel idősebb és fél, hogy te még nem állsz készen a dolgokra. Nyugodtan lehetsz nyomulós, legalább látni fogja, hogy tényleg szeretnéd és nincs azzal baj. Ha már együtt vagytok akkor nyugodtan nyomulhatsz.
2013. júl. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én személyszerint örülnék ha a barátnőm kezdeményezne :)
2013. júl. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor bepróbálkozok :) Lehet hogy tényleg ezt gondolja :S
2013. júl. 21. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!