Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a rossz beidegződés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a rossz beidegződés ellen?

Figyelt kérdés

Folyton van egy olyan gondolatom, hogy törvényszerű, hogy megcsaljon a barátom. Mindig arra gondolok, túl fiatalon jöttünk össze, nem nagyon voltunk még mással, ráadásul mind a két szülője folyton csalta egymást. Tudom, hogy a poligámia nem örökletes, de ezek tanulható sémák.


A barátom soha, egyetlen pillanatig sem adott okot nekem arra, hogy azt gondoljam, megcsal, mégis sokszor eszembe jut, hogy valószínű. Most is, elutazott hetekre (mert az apja külföldön dolgozik és évek óta nem látták egymást), és ha valaki bepróbálkozik nála (elég sokszor megtörténik, nagyon jóképű srác), bizalmi alapon elmeséli utólag, hogy mi történt, mit csinált, hogyan állította le a csajt. És hogy nem érdeklik az ilyen dolgok, annak ellenére, hogy két hét szex nélkül, és a pénisze igenis reagál az ajánlatra. Minden ostromnak példaértékűen ellenáll. Közös jövőt tervezünk, nagyon szeretjük egymást és nincsenek titkaink a másik előtt. Mégis rettegek. Az én családomban sem volt jellemző a hűség, mindenki boldogtalan és mindenki elválik, akár többször is. Nekünk viszont esélyünk van örökké boldogan együtt maradni.


Az, hogy feltételezem, hogy meg fog csalni, csak rossz beidegződés, mivel nincs okom ilyesmit gondolni. Hogyan tudom az érzést megváltoztatni magamban, hogy teljes legyen a bizalom?


2013. júl. 20. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Történt vmi konkrét, ami miatt aggódnál?
2013. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem. Egyáltalán semmi.
2013. júl. 20. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nincs rá ok. Ennyi:)
2013. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Leszámítva talán azt, hogy amikor megismerkedtünk, néhány hete járt egy lánnyal, akivel rettenetes volt a kapcsolata. Mindketten éreztük a kísértést a megcsalásra, de szakított a lánnyal, mielőtt bármi történt volna köztünk.
2013. júl. 20. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de ez nem jelent semmit. :)
2013. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két szó: transzorbitális lobotómia.
2013. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gyere össze velem, nem csallak meg, és imádom a pszichológiát én is xd
2013. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!