Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? Miért tesz mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Miért tesz mindent tönkre a távolság?

Figyelt kérdés

Végre találtam egy csodálatos fiút. Nagy boldogságban éltünk három hónapig, de tegnap szakítottunk. Ennek az oka, hogy én most fogom kezdeni az utolsó évemet a gimnáziumban, ő pedig a másodikat az egyetemen és nem tud mindig hazajönni. Már tavasszal is nagyon rossz volt, heti egy találkozó, most utólag kiderült, hogy neki már az is nagy szenvedés volt, de akkor azzal nyugtattuk a másikat, hogy itt lesz a nyár. Igen, itt van a nyár, találkoztunk, de nem eleget. Tegnap sikerült egy filmbe illő jelenetet produkálnunk az utca közepén. Megmondta, hogy ez neki nagyon rossz lenne, nekem meg pláne. Ott van az érettségi, azzal kell foglalkoznom stb. Én teljes mértékben megértem, nem akarom, hogy szenvedjen miattam és tényleg nagyon fontos a tanulás is. De az a szörnyű az egészben, hogy én nagyon szeretem őt és ő is engem. Ebben biztos vagyok. Nem csak hazudta. Én már rég sírtam, de ezt muszáj volt megkérdeznem tőle. Levette a napszemüvegét és már majdnem elsírta magát, de úgy a szemembe mondta, hogy szeret. Alig tudott ott hagyni. Csak a becenevem mondta. Mármint aminek ő hív. Megbeszéltük, hogy mindig számíthatok rá stbstb. és az utolsó kérdése az volt, hogy írok-e majd. Persze hogy írok, de most akkor mi lesz? Beszélgetünk ugyan úgy, csak a szeretlekhiányzol részt kihagyjuk? Nekem nagyon fontos...Mindig ő volt az első, akit felhívtam, ha bármi volt. Ezt lehet még? Vagy inkább hagyjam? Mit csináljak? Nem akarom elveszteni, de ha barátok maradunk, akkor nem lesz rosszabb? Meg ez így most tényleg jobb, mintha bevállaltuk volna a kevesebb találkozót?

Kérlek mondjatok valamit! :( 17L


2013. júl. 21. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha csak a szeretlekhiányzol rész volt a "többlet", akkor nem lesz túl nagy változás...

Ebben a korban bizony túl nagy ez a korkülönbség, hiszen más az életstílusotok... hadd ne meséljem el, hogy egy egyetemi buliban mi folyik... majd úgyis megtudod. :) Az ő élete most erről szól, erről kell, hogy szóljon... te meg pár év múlva fogsz ott tartani. :)

2013. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom...Megfogadtam, hogy nem kezdek egyetemistákkal, mert az már egy teljesen más világ...Erre tessék. De jövőre remélhetőleg én is az leszek...Volt egy olyan verzió is, hogy akkor talán megpróbáljuk még egyszer, ha neki se és nekem se lesz senkim. De ez így meg milyen már..:(
2013. júl. 21. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Tipikus egyetemista szöveg, hogy a tanulmányaiddal kell inkább foglalkoznod.
2013. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából a fő érv az az, hogy nem tudja mennyit lehetnénk együtt...Tudom, hogy nem olcsó utazgatni meg minden, de ezért tényleg érdemes lenne feladni mikor amúgy minden rendben? És azóta már írta, hogy szeretlek.
2013. júl. 22. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!