Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nincs barátom? 22éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincs barátom? 22éves lány vagyok és egyszerűen nem tudok bepasizni.3 éve nincs normális párkapcsolatom és nem tudom, hogy mért van ez így.

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, nem vagyok egy buta lány. Magas vagyok vékony és csúnya sem vagyok. Az időmet normális dolgokkal töltöm. Pl. Eljárok sportolni, sokszor találkozom a barátaimmal és néha bulizok is.A pasik mégis elkerülnek...és ez kezd ijesztő lenni.Félek,hogy ez nem fog változni. Ha netalán elkezdek valakivel ismerkedni akkor a vége mindig rosszul sül el. Pedig nem akaszkodom a pasikra és túl távolságtartó sem vagyok. Az elején a fiúk nagyon elszántak,hívnak találkozgatni a végén viszont valamiért sosem jön össze velük a dolog.Legutóbb össze jött egy hónapra,de a pasi visszament a volt barátnőjéhez. Olyan nevetségesnek érzem magam,hogy egy férfit sem tudok megtartani. És fogalmam sincs,hogy mi lehet a baj velem. Annyit gondolkodok ezen de nem tudok rájönni. Az összes barátnőm párkapcsolatban él csak én lógok ki a sorból. és már elegem van abból,hogy ha találkozok valakivel mindig ez az első kérdése: Hogy hogy nincs barátod hiszen olyan szép lány vagy? Már a falra mászok ettől...Valaki van esetleg ugyanebben a cipőben? Vagy ti fiúk mit mondanátok erre? Szerintetek mért van ez így? Mit csinálhatok rosszul?
2013. júl. 23. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mit csinálsz a randikon, meg a kapcsolat elején. Szerintem ez lenne a lényeg, a viselkedésed. De mi pont erről nem tudunk semmit.
2013. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így vagyok ezzel énis sajna, csak én 23 éves srác vagyok:) Hiába próbálkozok, vagy visszamegy a lány a volt barátjához, aki megalázta és bunkó volt vele, vagy elutasít mert másik sráccal is randizik. Kérdező, te hova valósi vagy?:)
2013. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 poet1 ***** válasza:
Témánál vagyunk! Hajrá fiatalok :)
2013. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még senki nem kérte? Nofene. Akkor majd én. KÉPET! :)
2013. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt nézem. 18 perce kint van a kérdés. Hol vannak a donhuánok? :)
2013. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van benned valami, ami nem vonzó. Lehet, hogy azt hiszed, hogy nincsenek nagy elvárásaid, de közben mégis ezt sugárzod kifele. Vagy csak unalmas vagy.
2013. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat olvastam volna, azzal a különbséggel hogy én 24 éves vagyok. Sajnos a férfiak csak meg akarkan d*gni, pedig nem viselkedem úgy, normálisan öltözködöm egyszóval egy tök hétköznapi csaj, jó humorral. De valamiért nem kellek senkinek sem komolyabb távra..... :(
2013. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vagy akinek kellesz, az neked nem kell gondolom... :)
2013. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaj, persze nem tudod miért van. Kamu duma :D Csak sok sárcot gondolom elutítod, mert szerinted rondák. Fú, azok az egyetemista csajok még a szakmunkás csajoknál is jobban válogatnak külsőre. XD
2013. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 viktor123456 ***** válasza:
Tutira a viselkedés.
2013. júl. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!