Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan reagálnátok, ha a barátnőtökről kiderülne, hogy egy elég gazdag családban él?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt és persze tudja, hogy nem állunk rosszul anyagilag, de még sohasem volt nálunk, nem látta a házunkat és nem tudom, hogy mit szólna, ha megtudná, hogy mennyire gazdagok vagyunk. Nem szeretném, ha elkényeztetett hülye libának gondolna. 19L
2013. júl. 23. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha tulságosan gazadakok lennétek, engem zavarna. nem is azért merthogy netán el vagy kényeztetve...ez nem érdekelne, hisz ugyis kiderülne már hamarabb.

sokkal inkább agasztana, hogy akkor kb már semmi ujat nem tudnák neked mutatni, és nem is örülnél annyira az én kis pár ezres ajándékaimnak...:/


szóval nekem gáz lenne.


amugy anyud, apud mivel foglalkozik, hogy ilyen jól megy?

2013. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha az elmúlt 2 hónapban nem gondolt annak, akkor ezután sem fog.
2013. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon a véleményen vagyok, mint az 1. ...:/
2013. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első jól megfogalmazta.
2013. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

azért nem vagyunk túlságosan gazdagok, de mondjuk jobban állunk az átlagnál. de ez annak köszönhető, hogy mind a ketten éjt nappallá téve dolgoznak, mert szeretnek jól élni meg utazgatni meg persze mindent meg szeretnének adni nekem meg a testvéreimnek.:)

1.: én értékelem a kis figyelmes ajándékokat, amiknek inkább érzelmi értéke van:)

2013. júl. 23. 14:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen fog egyből elkényeztetettként beskatulyázni. Ha túl nagy a különbség köztetek anyagilag, akkor előfordulhat, hogy konfliktus adódik: ha mondjuk te pl meg akarod hívni őt valamire, neki épp nincs lóvéja stb. Az nagyban rombolja egy férfi önbecsülését. Szóval, ha visszafogottan állsz hozzá, te se veszel neki nagy értékű cuccokat stb akkor sztem nem lesz gond.

A másik gond a szüleid részéről lehet, hogy majd megpróbálnak mindent ők irányítani "az én kenyerem eszed" alapon. Remélem nem lesz így, de fennáll a lehetőség.


Sok sikert!

2013. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a szüleim nem ilyenek, ezzel nem lesz gond:) csak az az általános féltés van bennük, de az bármilyen fiúval szemben megvan.
2013. júl. 23. 14:43
 8/11 anonim ***** válasza:
oké hogy éjjel nappal meloznak, de mit csinálnak?! azt írd le.
2013. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért fontos az, hogy mivel foglalkoznak a szülei? Nem mindegy az neked? Lényegtelen, hogy mivel foglalkoznak, egészen addig, míg legális tevékenységről van szó. Kérdező, egyébként hasonló helyzetben vagyunk, csak mi nem az átlag felett vagyunk, hanem a középréteg felett. Az ex barátom szülei pl. féltékenyek voltak, részben ezért is lett vége. Érdekes, hogy az én családom teljesen, feltétel nélkül elfogadta a barátomat, aki átlagos körülmények között él, de művelt, viszont az ő szülei engem nem fogadtak el, mert gazdag vagyok...
2013. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
alapvetően nem zavarna a dolog. legalábbis addig amíg nem érződne a nagy különbség, már ha nagy lenne a különbség. ez alatt azt értem, hogy ha én odafigyelek arra, hogy mire költöm a pénzem, mert egyenlőre muszáj akkor ne magyarázza meg, hogy az miért hülyeség és ne várja el, hogy olyat vegyek amit alapvetően nem vennék. és eléggé sza*rul érezném magam ha például rágná a fülem, hogy menjünk már el a Seychelle szigetekre, de nekem csak annyim lenne, hogy irány a Balaton. amíg úgy viselkedsz mint egy tök átlagos csaj, és nem úgy mint egy pénzes kis pi*csa addig ez nem okozhat nagy problémát. persze ha szegény gyerek csóró akkor nem tudsz tenni az ellen, hogy rosszul érezze magátt.
2013. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!