Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keres sok pasi idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres sok pasi idősebb nőket társnak?

Figyelt kérdés

akár 5-15 évvel is idősebbet és nem csak alkalmi szexkapcsolatra hanem komoly tartós kapcsoltra

és tényleg nem akadály ha annak a nőnek már van gyereke/i ?

vagy ez véletlen lenne ?


2013. júl. 25. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert tudnak főzni. :D
2013. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ez nem indok....


én már 16évesen tudtam főzni

nem mindent de nagyon sok ételt igen

2013. júl. 25. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
mert a mostani fiatal lányokra már nem lehet alapozni,ha valaki komoly kapcsit akar,a gyerek pedig nem akadály,mert nagy valószínüséggel egy gyermekes anya,nem vágja be 2 hónap múlva,hogy "jaj,véletlenül teherbe estem"
2013. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és mi a helyzet azokkal a hölgyekkel, akiknek már nem csak 1 gyereke van ?
2013. júl. 25. 14:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert a fiatal nők 99%-a totálisan alkalmatlan bármire a szexkapcsolaton kívül.
2013. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy vagy több gyerek nem akadály...ha szeretik egymást,akkor nem,akkor is többet ér sok férfi szemében egy anya,mint egy ...csinibaba...mert valahol minden férfi egy bizonyos kor vagy érettség után vágyik a meghitt családi fészekre...ahol valamilyen szinten az új anya pótolja az ő anyukáját...most ez elég nagy általánosítás,de értsd jól,amit ezzel akartam mondani
2013. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amúgy meg rettentően tud izgatni valakit (köztük engem is ) egy milf. ez van. Tapasztalt, igényes, és mégis rám bukik, ez az érzés fenomenális... nomeg a tapasztaltságából adódó kényelmes helyzet... és nem helyette kell godnolkozni, ahogy sajnos a mai 20-on éves láynok helyett kell.. elképesztő, milyen életképtelenek, tisztelet a kivételnek...
2013. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én egy 2 gyermekes 40 éves nő vagyok...a párom:34....ja és a kissebbik gyerek az övé:-)
2013. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mert a fiatalabb nőkben a mai generációban nem a monogámia a hüség a mérvadó hanem a kicsapongás,ezzel elentétben egy 40 es nő már lassu viz ,nem vágyik csak gyengédségre megértésre,ilyenkor a szerelem is kiforotabb.nagy általánoságban mondva.
2013. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!