Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen filmet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már fél éve együtt vagyunk és nagyon jól megértjük egymást, mint kettőnknek mi leszünk az első mindenben kivéve a csók:) Eddig úgy nem beszéltünk róla de felhozta, hogy nézhetnénk együtt filmet. Nekem is tetszik az ötlet meg is beszéltük, hogy rendben a hétvégén akkor filmezünk együtt. Na és itt a bibi:DD Milyen filmet nézzünk? Én két kategóriában gondolkodtam: romantikus, paráztatós. Akár lehetne egy összebújós,romantikus filmnézős késő délután vagy egy szintén összebújós félős este.( Nagyon félős a Szívem . .':D:)) ) Szóval erre a kettő kategóriára (vagy ha tudtok más valami jót) kéne összpontosítani. Ha tudtok akkor kérlek mondjatok címeket, lányok válaszát nagyon megköszönném!:) Nem kel lez ide de megszokásból leírom: L/15 F/17.

2013. júl. 25. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
BONES / DR. CSONT
2013. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sinister, Napos oldal, Fogadom
2013. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagy Gatsby, Csúf igazság, Mindenképpen talán, Exférj Újratöltve
2013. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!