Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a barátom "hugára"? Szeretem a barátomat de kikészít a tudat, hogy ez a csitri mellette van. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Márciusba összejöttem a barátommal.A családjának pár héttel később mutatott be.Az első perctől fogva furának tartottam a hugával való kapcsolata.Folyton ölelgetik egymást, puszilgatja,csikolják egymást,birkóznak(a pasim lefogja Ő meg szabadulni akar).. pedig a barátom már 18lesz a hugica meg 16 éves. Egyszer a kiscsaj megkérdezte a szüleit előttem, hogy Augusztusba kimehet-e Frankfurtba az anyjához.Nagyon meglepett mivel az anyja is ott ült asztalnál.. erre azt mondták, hogy ezzen a nyáron tuti nem.Persze egyből volt hiszti, mint atom, hogy neki mennyire elege van... és amikor azt mondta, hogy bezzeg a barátom karácsonykor is mehetett az apjához teljesen kiakadtam.Igazából mindig is fura családnak tartottam őket de nagyon fáj, hogy a barátom erről semmit se mesélt nekem.

17/L


2013. júl. 26. 13:53
 1/4 Dragneel ***** válasza:
100%
Most akkor nem is vérszerini testvérek? De amúgy is figyelj oda nem tudhatod mi történt a múltba közöttük, főleg ha csak féltestvérek. Ha nem haragudsz meg azt kell mondjam, hogy simán dugtak, sőt szerintem a hugica szerelmes a bátyóba.
2013. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mostoha testverek.a barátom anyja és a csaj apja 11éve vannak együtt és már 9éve együtt laknak.

nem tudom mit higgyek.. minden olyan fura.

2013. júl. 26. 14:51
 3/4 Dragneel ***** válasza:
100%
Ezek után egyértelmű szerintem a csajnak a mostoha bátyja volz az első és lehet, hogy meg akarja magának tartani.
2013. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a nappal hugom - este dugom felállás van. És ez biztos, kedves kérdező. Ezer százalék.
2013. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!