Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha van barátnőtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van barátnőtök, akkor miért írtok olyat másnak, hogy megdugnátok?

Figyelt kérdés
Egy érdekes történetet fogok felvázolni. A párotokkal van, hogy egy hetet is együtt töltötök. napi akár több alkalommal is szeretkeztek, mégis másnak olyat írogatsz, hogy megdugnád meg szívesen látnád melltartóban stb. Ez egy fiktív helyzet, de kìváncsi vagyok arra, hogy miért csinálnátok ilyet, ha közben tegyük fel a másikkal azt éreztetnétek, hangsúlyoznátok, hogy szàmotokra ez egy tökéletes párkapcsolat?
2013. júl. 27. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert izgalmas ésvagy bejön neki a csaj ésvagy nem szereti a párját.
2013. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Remélem gerincsorvadásban halok meg, ha ilyet csinálok...

Előbb szakítanék az előzővel.

2013. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt szoktam írni, hogy attól még hogy a te barátod ilyet tesz, az nem jelenti azt, hogy minden férfi ezt tenné. De mivel ahogy írtad, ez egy fiktív helyzet, így nem tudok érdemben válaszolni egy ilyen agyszüleményre.
2013. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ki az a hülye aki eldobná a tökéleteset?

Bár ha eldobja egy kaland miatt akkor az már mégsem volt olyan tökéletes kapcsolat..

2013. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan az egyik barátnőm pasija ajánlotta föl hogy lefeküdne velem. Mikor megkérdeztem miért csinálja ezt a barátnőmmel meg ha nem jó vele miért nem hagyja ott, hát azt a választ kaptam hogy ő nagyon szereti a barátnőjét de nem kap annyi szexet mint amennyire igénye lenne rá és kezd elhidegülni tőle de ha lefekszik valaki mással a barátnőmet is jobban kívánja...
2013. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%

Figyelj ide:

Mi a kedvenc kajád? (nekem a lencsefőzelék)

Örülnél, ha minden vasárnap a kedvenc ételed lenne ebédre?( én igen)

Annak is őrülnél, ha minden nap a kedvenc ételedet szolgálnák fel, reggelire, ebédre és vacsorára is, és ezt egy héten keresztül? (én igen)

Annak is őrülnél, ha minden nap a kedvenc ételedet szolgálnák fel, reggelire, ebédre és vacsorára is, és ezt egy hónapon keresztül? (én nem vagyok benne biztos)


Ez éppen olyan mint a barátnő. Szeretjük. Élvezzük vele a szexet, de néha kell egy kis változatosság.

2013. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gusztustalan ez a főzelékes duma!ha te ilyen vagy inkább ne áruld el senkinek, mert rossz hírét kelted az összes pasinak.
2013. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

IV. Henrik királyt gyóntató papja mindig megdorgálta csapodársága miatt. A király egyszer csak megelégelte ezt, és kiadta a parancsot, hogy attól kezdve csak fogolysültet tálaljanak a papnak. Az pár napig jól elvolt vele, aztán megelégelte és kifakadt:

- Mindig csak fogolyhús?

Mire a király:

- Mindig csak a királyné?

2013. júl. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem írok, nem is írtam, nem is tervezek. Nem vagyok szent, ha úgy van, akkor megnézem a formásabb csajokat, de ritka szarul érezném magam, ha akár csak felmerülne annak a gyanúja, hogy félrelépnék. Ugyanezt várom el a páromtól is, szóval elég nagy pofátlanság lenne, ha nem így viselkednék.


Az előzőnek meg gondolom még nem volt egy valamire való kapcsolata sem, mindig mindenki csak kihasználta szegényt, és így áll bosszút.:)

2013. júl. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!