Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átmeneti távkapcsolatot hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átmeneti távkapcsolatot hogy lehet átvészelni?

Figyelt kérdés
3 hétre ment ki a barátnőm külföldre. Nem sok idő, de még is megvisel. 2 hét van már csak. Eddig ilyen, elvagyok, jólvagyok, megvagyok, státuszban voltam, mostanra viszont kezd személytelen lenni az internet. Eddig elvoltam. Skypeon beszélünk, az nagyon jó, viszont a facebook nagyon rossz. Hiába tudom hogy jól megvan, meg nem lesz gond, mert szeret attól még ilyen személytelen, és nem érzem át, hogy mit érezhet. Akik voltak ilyenben, hogy vészeltétek át?
2013. júl. 28. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velünk is. Sokszor úgy vagyok vele, hogy ne is beszéljünk annyit neten, mert már személytelen és sokkal jobb lesz majd élőben mindent megbeszélni. Várom a találkozást, így vészelem át :)
2013. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor részvétem ! Nekem igazából nincs bajom, meg bízok is benne teljesen, szóval nincs úgy gond, csak nem érzem azt hogy ő most szeret, hiába tudom, nem érzem, meg hogy boldog velem.
2013. júl. 28. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
D.B a monogrammod? :D
2013. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem:D
2013. júl. 28. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó, mert rögtön megagyaltalak volna. Ez esetben viszont kitartást :D Nem lehet semmivel csillapítani, mert ez olyan mint egy átmeneti szakítás, csak ennek egyszer vége. Hülye ötletekkel, hogy foglald le magad meg menj társaságba nem akarok jönni, mert sablon. Nincs "gyógymód", ismerős szitu :)
2013. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbálom magam lefoglalni meg elvagyok egy darabig, csak így este unalmas nagyon..
2013. júl. 28. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!