Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak szex után vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szex után vagyok úgymond felszabadult?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ha találkozunk a barátommal néha olyan zárkózott vagyok, eltolom magamtól, keveset beszélek. Múltkor is ez történt. utána szexeltünk, és rögtön megváltozott minden. Jó kedvű lettem, nevettem, ölelgettem sokat beszéltem. Ez mitől lehet?
2013. júl. 30. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
mert jól meb.tak
2013. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gondolom az ekkor felszabaduló hormonok hatására pl.oxitocin egyfajta boldogsághormon , hétköznapi életben csinálj több olyan dolgot ami endorfint termel, eddz, egyél csokit ...
2013. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
inkább az edzést... az legalább hasznos... a csokievés-féle örömtermelés sok sok hájat is hoz magával
2013. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!