Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti járnátok, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok, egy műlábú fiúval?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár fiú vagyok de szerintem egy érző embert se érdekelne, hogy milyen a lábad ha szeret.
2013. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Mi az hogy egy műlábú fiúval? Én egy fiúval nem a lába miatt jánék... hanem más miatt..... Ha szeretem, tettszik nekem, kedves, inteligens, aranyos, udvarias... akkor IGEN ha pedig bunkó, köcsög... akkor NEM szerintem egy kapcsolat nem az emberek lábán alapszik :)
2013. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem negatív tényező a műláb. Emiatt nem különböztetnék meg senkit hátrányosan.
2013. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze, nincs azzal semmi gond :)


De nincs kivételezés, ugyanúgy meg kell valahogy fognia, mint bárki másnak... sajnálatból senkivel nem jönnék össze...

2013. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Le lehet szavazni, de én nem valószínű. Szépen hangzik itt, hogy persze,meg nem számít,de igenis számít, én őszintén szólva a mindennapokban nagyon nehezen viselném el.
2013. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Járnék..csak lassabban.
2013. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

igen, ha ő ettől még olyan bevállalós és olyan pörgős életet él mint én (nem nagyon tudok egy otthonülőssel mit kezdeni).

ha akár tolókocsistul is eljön velem túrázni, belecsobbanni valami elhagyott halastóba, a vidámparkba a legijesztőbb hintára beülni, akkor jöhet. lábtól függetlenül :)

ha nem ilyen, akkor meg egészséges lábakkal sem az esetem

2013. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Személy szerint én is hasonlóképpen vagyok ezzel, nem az úgymond"hátrányon fog múlni a dolog. Mondjon bárki bármit konkrét példa a barátomnak kb 20%-os látása van és néha a színeket is keveri, de ettől függetlenül nagyon szeretjük egymást és egyáltalán nem bánok vele másképp mint másokkal és szerintem ez így van rendjén. Szóval én azt mondom, ha valaki igazán szeret akkor nem azt fogja nézni hogy műlábad van-e vagy sem. Hidd el az fogja a legkevésbé érdekelni. :)


20/L

2013. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Persze,nem a műlábbal járok,hanem a fiúval:)

Nem ezen múlik:)

2013. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én egy "műlábú lány" vagyok - combban csonkolva.

Sokmindent másképp kell csinálnunk, mint az épeknek.

A műtét előtt el se tudtam képzelni, hogy lehet így élni!

De azért neked is fel kell készülni...

Nem egyszerű, néha kemény lesz! De meg fogod szokni...A látványt, a helyzetet, a mindennapi dolgokat.

2013. aug. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!