Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy a barátom megint teperjen értem, és ne csak mindig én kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Több, mint másfél éve vagyok együtt a barátommal. Kezdetben oda volt értem, minden nap bókolt, igyekezett kihozni magából a maximumot. Büszke volt arra, hogy ilyen barátnője van, mint én. Sokszor összekaptunk, de folyton engedett, hogy ne veszítsen el engem, inkább hagyta, hogy nekem legyen igazam.

Aztán egy nap fordult a kocka. Alig adott csókot. Mikor megkérdeztem, mi az oka, azt mondta, hogy nem tudja, de zavarja. Egyre kevesebbet bókolt, kevesebbet mondta, hogy szeret. Tudom, hogy átalakul a szerelem egy mélyebb kötődéssé, szeretetté, ez történt szerintem. AKárhogy próbáltam kicsípni magamat, alig dicsért. Persze ígyis megdisért, de közelsem annyit, mint régen. És más lett. Inkább a nevetgélésekre, poénkora, közös dolgokra helyeződött a hangsúly, mint a "lángra". Szexuálisan még jobban vonzódik hozzám, de pl többször előfordult, hogy hosszú csókot adnék neki, és hamar abbahagyja, mintha nem szeretné. Vagy hosszan szeretném megölelni, és hamar abbahagyja, és megy a dolgára(pl hoz egy pohár kólát, stb.) Múlt héten elutazott, és mikor visszajött, egyből keresett, találkozni akart velem, és éreztem megint, hogy oda van értem! Nagyon megörültem, közölte , ogy angyon hiányoztam neki, szép vagyok, és alig akart elengedni úgy ölelt, sőt! Ez volt a nap elején...a nap végére megint olyan lett minden, mint szokott. Társasozunk, és folyton a tv-t nézi. És sokszor beszélek hozzá a játék közben(a játékkal kapcsolatban), és sokszor visszakérdez, hogy mi? tessék? mit mondtam? nem figyelt. ÉS nekem ez nagyon rosszul esik, és tudja is..de folyton nézi a Tv-t. És próbált változtatni, de akkor is. Meg chaten, ha beszélünk, folyton nekem kell fenttartanom a témát, mert különben alig ír, vagy csak egy-két szóban. Ha látha, hogy nincs téma, akkor próbál írni valamit, de az általában valami olyan dolog amire nem tudok mit írni.

Szeretni szeret, ezt már 52x emgbeszéltem körülbelül vele.


2013. júl. 30. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

el sem olvastama kiegészítést.


szálj le róla. fejezd be a rámszást.


költözz el, vgay érd el hogy 2 hétig ne találkozzatok, semmiylen formában.

may telo, de annyi.

ha ezekután nem teper le azonnal, szakíts vele, mert nem érdekled. ennyi.

2013. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt már sehogy.Már csak használ, de nincs érzés benne.
2013. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet, hogy túl rámászom...de akkor szólna, nem? Szerinte jó irányba változtam(régen nagyon sokat hisztiztem a találkák mennyisége miatt). Kb. azóta ilyen, mióta kimutatom, mennyire szeretem. Nem tudom, mi számít túlzásnak, szerintem nem viszem túlzásba, ő se panaszkodott még, de kitudja.

Második válaszoló, remélem nem ez a helyzet. Régen én is így éreztem, de ugyanennyi kedveskedős jele van, amivel kimutatja, hogy tényleg szeret. Most csak a negatívumokat soroltam fel, azért, hogy mikben változott, hogy már nem teper. De ettől függetlenül sok "biztató" jelet ad, amiből a szeretetében biztos vagyok.

2013. júl. 30. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:

nem. és nem halgatsz rám. akkro csinálj amit akarsz!


miért oylan nehéz felfgni ,hogy beválik amit írtam?!


bírjál már ki pár napot a pasid nélkül. szánalmas az összes szerelmes nő komoylan mondnom....

első voltam.

2013. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is az lenne a legjobb ha egy kicsit hanyagolnád mert akkor érezné a hiányodat. Tudom hogy nehéz de jobb lenne. Pl: te ne írj neki sosem és menj el a barátaiddal szórakozni meg ilyenek hogy lássa hogy nem csak ő van neked. Nem kell szakítani vele csak egy kicsit hanyagolni.
2013. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!