Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom megállapítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megállapítani egy kapcsolatban, hogy még érdemes érte küzdeni, vagy inkább le kellene zárni és tovább kellene lépni?

Figyelt kérdés
Azt vallja a legtöbb ember,hogy ha egy kapcsolat nem jó,akkor váltani kell.Le kell azt zárni és tovább kell lépni.De mások meg azt mondják,hogy hozd rendbe a kapcsolatod.Hol van vajon a határ a két dolog között? Miért érdemes még harcolni és mikor mondható ki,hogy ez menthetetlen,tovább kell lépjek?
2013. júl. 31. 01:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kérdés feltételénél már veszett ügy az egész. :D
2013. júl. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,de valahol mégis azt kapom meg,hogy nem teszek eleget,nem teszek meg mindent a kapcsolatomért.Oké rendben,gondolom én,csak érdemes vajon küzdeni érte?Mikor mondhatja ki az ember,hogy már nem érdemes küzdeni tovább,inkább le kell zárni?
2013. júl. 31. 01:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor, mikor feltesz egy ilyen kérdést.
2013. júl. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De azért mert egy ilyen kérdés felmerül,még nem azt jelenti,hogy csak egyetlen út van,a lezárás,biztos nálatok is van olyan pont,hogy veszekedtek,rossz passzban vagytok,vagy olyan időszakotokat élitek,ami épp nem a legjobb,de megoldjátok és együtt maradtok.
2013. júl. 31. 02:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha csak az egyik fél küzd, már le lehet zárni.
2013. júl. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A párom azt mondja,Ő már mindent megpróbált,most rajtam a sor.Ez tök jó,csak mivel eleve szétesett minden,nem tudom miért is harcoljak.
2013. júl. 31. 02:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell bonyolítani, hisz idáig is azt tettétek - feltételezem. Szakíts, ha bírsz! :)
2013. júl. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor magyarán ne adjam meg a magam részéről az úgymond utolsónak mondható esélyt?Ne próbáljak meg magammal számot vetni,saját magamat rendbe rakni és újult és megtisztult erővel a páromhoz fordulni?
2013. júl. 31. 03:02
 9/13 anonim ***** válasza:
De, ha úgy érzed még szereted a párod, mindenképpen próbáld meg!
2013. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Logikával.
2013. júl. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!