Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose csinálunk semmit. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose csinálunk semmit. Mit tegyek? Szakítsak? Van más megoldás?

Figyelt kérdés
Annyira nem értem a páromat, 3 év alatt még moziba sem vitt el, mindig az van amit én akarok, ő semmi programot nem tervez nekünk. Kb semmit nem csinálunk ha én nem mondom, de már elegem van. Szeretném ha néha ő mondaná meg mit csináljunk. Most jön a mások számára durva rész: 3 év alatt még szexre sem került sor. Én mindig úgy voltam hogy ő a férfi, ha szeretné akkor majdcsak ad legalább egy apró jelet vagy valami, de abszolút semmi ilyesmi még nem volt. Azt tudom hogy szeret, de ez az egész furcsa, és nekem már kezd kevés lenni. De nem biztos hogy egyedül bármivel is jobb lenne. Nem tudom. Mit kéne tennem? Hogy változtassak ezen? Én nagyon szeretem őt, de mégsem tudom vele elképzelni így az életem.
2013. júl. 31. 02:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Behalok xd
2013. júl. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mizu fiatalok, problémák a paradicsomban?
2013. júl. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Még a süketnémák is tudnak értelmesen kommunikálni egymással. Te meg csak tőlünk tudod ezeket megkérdezni?
2013. júl. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"mindig az van amit én akarok"


Ez borzasztóan hangzik valóban. :(

2013. júl. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 év alatt nem dugtatok?na menj már ekkora kamuval.
2013. júl. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :D
2013. júl. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért ha 3 év alatt egyikőtök sem nyitott a szex felé, pedig láthatóan szeretnéd.... hát nálatok aztán gondok vannak fejben.


Egyrészt ő hogy lehet ennyire tutyimutyi, másrészt te szimplán büszkeségből, hogy "hát a férfi dolga az he!!!" fel sem vetetted a témát.


Röhej.

2013. júl. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem homokos és te csak alibinek kellesz.
2013. júl. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Testvér-hiánya lehet....

Szerintem ideje váltanod

2013. júl. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit szoktatok együtt csinálni?

Ritka türelmes nő vagy. :)

2013. júl. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!