Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olvasok itt gyakran kerdesekro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvasok itt gyakran kerdesekrol amelyekben nok, ferfiak egyarant, beszelnek csalodasaikrol, banataikrol, pesszimista eletszemleletukrol, eleg sok valaszolo pedig gunyolja sot sertegeti is oket. Milyen alapon es milyen jogon?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert vagy nekik most jó, így nekik nem fájnak ilyen dolgok, vagy előre feltételezik, hogy csak kiskorú lehet aki ilyet ír, vagy biztos ő volt a hibás, stb. Bár lássuk be sokszor xarnak itt a véleményekre, még visszaválaszt sem ad sok kérdező, most így hogy segíts?
2013. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajat velemenytol fuggetlenul lehet azert egy szalonkepes

valaszt is adni,nem ?

2013. júl. 31. 08:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert sokszor ezt úgy foglalják kérdésbe h nem arról szól h nekik de rossz hanem h szemét, rohadt, g..i minden nő/férfi mert nem vele akarnak járni. Nah az ilyen általánosító, nyavajgó, bunkó kérdésekre mégis mit várnak?? Tutujgatást?
2013. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert nem próbáltak még csúnya férfiként csajozni.
2013. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kedves, pozitív válaszokat szoktam adni. Leírom, hogy nekem se volt senkim 25 éves korom előtt lány létemre stb. Általában lepontoznak és meg vannak győződve róla, hogy mert csak a szuper pasik kellettek nekem is. Hát menjenek a fenébe. Én nem gyűlölöm a férfiakat azért, mert nem soknak jövök be, de ezeket a nyavalygósokat, akik szerint minden a női nem hibája, nagyon nem csípem.
2013. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igazad van ötös. tökéletesen. vannak ilyenek sajnos. ha normális beszélgetést akarsz gyere rám privibe. :)
2013. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Otos,persze hogy nem csiped,hisz a magad statuszabol latod a dolgokat,de ez ugyanugy ervenyes noi oldalon is ,nem ?
2013. aug. 1. 06:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!