Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már "barátság extrákkal"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már "barátság extrákkal" jellegű kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire elterjedt ez a dolog, és hogy milyen körökben, ezért kérlek, nemet és kort is írjatok! Arra is kíváncsi lennék, hogy nálatok is előkerült -e legalább az egyik fél részéről, hogy többet akart. Köszönöm!


Egyébként a korrektség jegyében, nekem volt, és igen, előkerült többször is mindkettőnk részéről, hogy legyen több, de végül nem lett. 24/F



2013. júl. 31. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem volt, de nem is szeretném

egyenlőre biztosan nem

2013. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Volt, és szr volt, mert én a kezdetektől többet akartam....

19/F

2013. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bummer ***** válasza:

Ahol már több is becsúszott az onnantól főleg nem barátság. Csak egy kellemes ismeretség. És az vagy egy ideig huzamos vagy hosszú idő alatt időnkét "bejelentkezett". De az ilyenek sose voltak közeli, napi szinten látott barátok.

30/F

2013. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem.Hülyeségnek tartom az ilyet.
2013. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Volt, kapcsolat után maradtunk így. Mindkettőnknek egyszerűbb volt, nem akartunk semmi többet.
2013. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem most vagyok hasonlóban,vagy nem is tudom már pontosan,kusza.
2013. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt,több is..néha előfordult hogy valamelyik lány komolyabbra is szerette volna ezt forditani. 35/F
2013. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Volt, most legutóbb az exemmel. De nem sokáig tartott, mert beleszerettem másba. A barátság viszont megmaradt, bár persze most kicsit ki van akadva, mert így nincs szexpartnere, de igyekszem segíteni neki mást találni.

24N

2013. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hát nekem olyan volt,hogy még 17 évesen 1 évig párkapcs.-ban voltunk,és 5 év után újra felvetettük ,hogy mi lenne ha most is megpróbálnánk a szexet,nagyon jól sült el:)(eddig),de ezt már mint csak barátként,többet nem szeretnénk egymástól.Most elhívott randira engem egy srác,és azt mondta az a volt barátom,hogy őt ez rosszabbul érintette,mint gondolta..:( Szóval a következményekkel is számolni kell...
2013. aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekem volt. Kb 8 hónapig tartott. És hinnéd vagy sem. annyit tudok mondani:

NEM JÓ!

Egyik fél mindig többet akar. (az én esetemben is Én akartam)

Érzelmek nem jók.

+ elveszted egy nagyon jó barátod.

Ha nem bírod ki, hogy ne szexelj azzal a lánnyal akkor max 1 - 2 alkalom. azt még ki lehet bírni.

2013. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!