Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretek egy lány ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titu42 kérdése:

Nagyon szeretek egy lány ő elfogad amilyen vagyok. De ő miért tart távolságot? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egy 14 hamarosan 15 éves lányt. Az ő elmondása szerint ő is érez valamit irántam. Körülbelül 3 hete a nyakambaugrott egy rendezvényen. Én ennek nagyon megörültem. De ő nem. (ezt miért csinálja?) Körülbelül 160km van közöttünk de a lemenetelt hozzá megtudom oldani.

Most nem tudom. Hogy szánalmasnak tart e. Vagy hülyének. Mert elviekben nem tart se hülyének sem szánalmasnak. De én így érzem magam. Valaki tud erre valamit mondani? Mert ha megdöglöm akkor is kiszakad a szívem érte.



#Segítség szeretem meghalok érte
2013. júl. 31. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros ez az egész nekem de egyébként ha egy rendezvényen voltatok és csak úgy hirtelen a nyakadba ugrott aztán még csak nem is örült neki nekem felmerül hogy mondjuk látott egy ismerőst és miatta csinálta. És az is lehetséges hogy talonban tart ha nem lesz jobb jó leszel neki te is de ez csak föltevés. Ha igazán akarna tőled bármi komolyabbat is szerintem azt azért észrevennéd rajta.
2013. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam az egészből hogy 2,5 hónapja ismerem. Csak skypen keresztül beszéltünk eddig. És akkor találkoztunk először.
2013. júl. 31. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!