Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim nem engedik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nem engedik, hogy találkozzak vele. Mit mondjak nekik, hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel már 2 hete járok. A szüleimnek most mondtam el pár napja. Ma amikor mondtam nekik, hogy felmennék a főtérre akkor azt mondták, hogy nem mehetek sehova sem. Nem csináltam semmit sem. 14 éves vagyok. mit tegyek??
2009. okt. 24. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallgass anyádékra, hacsak nem akarsz lázadó kamasz lenni. Én ennyi idősen is megoldottam némi kegyes hazugsággal:)
2009. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor hívd a házatok elé beszélgetni,akkor a szüleid legalább látják, h ki az illető,mert sztem ez nekik fontos! :O)
2009. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hány éves a barátod???
2009. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
14
2009. okt. 24. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
én is 14 éves vagyok és engem sem engedtek el sehova mikor megtudták h udvarol nekem egy srác és viszonoztam de mind1. én is azt tettem amit előttem levő írt elhívtam a házunk elé így megnyugodott anyum is mert ismerte a szüleit :D de lehet h a tieid nem ismerik de legalább látják h milyen a srác tehát itt gondolok arra hogy mennyi igényes komoly stb
2009. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!