Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudoznak a nők fiatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudoznak a nők fiatalabban és idősebbek is és miért ennyire gusztustalanul számítóak angyali álarcban?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem na most ez a lány más lesz.

De nem, mindegyik ugyanolyan..


Aztán esetleg ideig óráig játszanak az emberrel aztán hirtelen nem tudja elképzelni hogy mi ketten együtt.


Szóval akinek nincsen vonzó pénzzel egzisztenciával átszőtt "érdekes" élete az haladéktalanul lapátra kerül csak idő kérdése, szexről persze szó sem lehet még csókról sem egy átlag pasival aki próbél normális lenni és a legjobbat kihozni ááá ilyennel túl ciki lenne...



Lássuk be (mikor ha nem most!)hogy manapság jobb egyedül...Nincs nő nincs"sírás"..


Úgy látom én egy normális nőt sem tudok kifogni mert gyakorlatban ilyen nincs is,kár a gőzért..


2013. júl. 31. 17:14
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
87%

Na várj, akkor az a gond, ha jól értem, hogy te elképzelsz valamit, aminek az illető hölgy nem kíván megfelelni...

Tehát mindenki más hibás azért, hogy te belelátsz mindenfélét a nőkbe...


Tudod, én sokszor jártam már úgy, hogy első pillanattól közöltem a pasival, hogy nem akarok tőle semmit, ne képzeljen bele semmit, csak dumálunk, haverkodunk... aztán a végén én voltam a szemét, hazug, mert ő többet gondolt...

2013. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:

*Szóval akinek nincsen vonzó pénzzel egzisztenciával átszőtt "érdekes" élete az haladéktalanul lapátra kerül csak idő kérdése*


Ez hülyeség. A nyítód alapján viszont megkockáztatom, hogy félreértenek.

2013. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:

Én pont az ellentettjét látom, mivel azért jobb ha van melletted valaki aki szeret, aki odafigyel rád, akivel el tudsz lenni. Felnőtt kora gondolj egy kicsit! Hány barátod marad meg mikor 30-35 éves leszel, akkor is így állsz majd hozzá hogy jobb egyedül?

17 éves vagyok, engem is vertek már át párszor még se fogom azt csinálni hogy beülök a szobába és "forever alone" hanem inkább próbálok ismerkedni..

Most is elég csúnyán (tegnap) lapátra tett egy csaj még se gondolom azt hogy nem találhatnám meg az igazit aki mellett le fogom élni az életem.

2013. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
25%
A nőknek csak a külső meg a pénz számít, a ronda és csóró férfiakkal csak játszani szeretnek. A magunkfajtát túl gáz lenne mások előtt felvállalni.
2013. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd már ezt a demagóg önsajnálatot, így nem fogod semmire sem vinni!
2013. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

Nem képzelek bele semmit, mert felesleges ideálokat gyártanom. Nincsenek ideálok, csak a rideg valóság.

Ha már itt tartunk elég érdekes felfogásotok van a "haverkodásról" a férfiakkal..


Ez nem más mint egy ócska átlátszó rosta, és csak a legfinomabb szemek esnek rajta át..

Aki pedig fent akadt a hálón hirtelen "nem lesz érdekes" szemben egy igazi "érdekes" .. (nevetnem kell..) férfival.


Sok sikert.

2013. júl. 31. 17:22
 7/54 anonim ***** válasza:
88%

Igen, mi lányok full ugyanolyanok vagyunk. Eddig az USA-ban klónoztak minket, de a mostani generációt M.o. már Kínából importálja (természetesen az eredeti kiadások töredékéért), mert az ennek köszönhető államadósság már elképesztő méreteket öltött... ezzel magyarázható, hogy miért is lehet ekkora generációs szakadék egy 18 és egy 21 éves lány között. -.-'

A lényeg, hogy igen, igazad van, minden nő egyforma. Idős korodban halj meg egyedül ebben a biztos tudatban (azért remélem, nem így lesz), addig is további kellemes önsajnálatot kívánok neked. :)

2013. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
Én pl. menekülnék tőled, ha ezt a gondolkodásodat így előadnád... az ilyen "mindenki szemét" embereket nagyon rosszul tolerálom. Ha nem ilyen lennél, még talán lenne is esélyed...
2013. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
44%

Azért nem tudsz "normális" nőt kifogni, mert te nem vagy 100-as, és a "normális" lányoknak nem kell egy mártírszerepben tetszelgő, látens nőgyűlölő béta-tag.


Ha te már előre felállítod magadban azt a képzeletbeli listát, amit a nőnek meg kell másznia, és ha már egy ponton valami nem stimmel, akkor valószínű, hogy nem a nő a hülye, főleg akkor, ha sorozatosan ez történik. valószínűleg az a nő, amit te fantáziálsz magadnak, oylan nincs, olyan hatalmas elvárásaid vannak (vagy ha valaki meg is felelne neki, annak te nem fogsz kelleni... elvégre, valljuk be a kis kérdésed alapján a nők 95%ának nem kellenél) mert ez a világ, az élet nem arról szól, hogy építs magadnak egy tökéletes nőt. Ez nem a sims nemtudomhanyadik create a sim bodyshopja.

2013. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
Utolsó nem azt mondja, hogy mindenki szemét, csak előadja a sérelmét, tapasztalatait. Miért kéne kerülni ezért? Az sem megoldás, hogy a fejeteket homokba dugva akartok a valóság elől menekülni. Ugyanis sokszor még magatoknak sem valljátok be az igazságot, ha más mondja, egyenesen lehülyézitek. De ettől még létezik.
2013. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!