Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavarnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarnak egy lányon az anyajegyek?

Figyelt kérdés
arcon, combon nagyrészt
2013. aug. 1. 00:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=MLZZos7_fYo


Most komolyan azt mondjátok titeket ez nem zavarna egy lányon?

2013. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
de mutass képet, vagy hogy milyenhez hasonló, mert nagyon változó kin hogy mutat...
2013. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
barátnőmön elég sok van, de én szinte már eszre sem veszem. nem oylan csúnyák mint a fenti videóban...
2013. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
példát mutass, mert vannak ilyen ici pici pontok, amik aranyosak arcon is sztem :) v bárhol.
2013. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
a szemem alatt az arc csontál egymás mellett van 2 anyajegyem mindkét oldalt.. de nagyon kis pici.. a pasik szerint ez nagyon édes. Mindenkin másképp mutat :) Az apró kis anya jegyek nem keltenek nagy figyelmet, de ha már akkora mint a videóban az lehet kicsit másabb tészta..:)
2013. aug. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem olyan, mint a videóban. :) A legnagyobb kb. ekkora: [link]
2013. aug. 1. 00:55
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, ha elég sok van, akkor alkoholos filccel össze is szoktam kötni őket, hogy megtudjam mi rajzolódik ki belőlük.
2013. aug. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen de kéne egy kép, mert így bármi lehet a szavak mögött.
2013. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Linkeltem egy képet, az enyém is ugyanilyen, és pontosan ugyanott van, ahol a képen.
2013. aug. 2. 00:19
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik mert sk csaj hord ilyen ékszert amit oda tesz és úgy néz ki mint az anyajegy. Cindy Crawfordnak bejött, de én levetetném. Nem zavar de szebb lennél nélküle.
2013. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!