Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesznek ennyire szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek ennyire szerelmi bánatosak a lányok, amikor az a pasi szakít velük, akivel először lefeküdtek?

Figyelt kérdés
Nem értem meg, hogy mi okozza ezt a többségnél. Azért van, mert ők nagy jelentőséget tulajdonítanak a szüzesség elvesztéséhez? Megjegyzem, én is lány vagyok. A volt barátommal 2-3 hónap járás után feküdtem le. Másfél hónap múlva szakított velem. Csak a szakítás fájt, de azt is 1-2 napig gyászoltam, pár nappal utána meg összejöttem mással. Akivel kb 3 hónapja vagyok együtt. És sosem esett rosszul, hogy dobott az, aki elvette a szüzességem. Miért olyan "fájdalmas" dolog ez?
2013. aug. 1. 01:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak érzéseik, te pedig felszínes, üres vagy?
2013. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok felszínes, üres. Eléggé érzelmes típus vagyok, rosszul is esett, hogy szakított velem, de sosem azért, mert ő vette el a szüzességem.
2013. aug. 1. 01:07
 3/16 anonim válasza:
Egyetértek mert ez másoknál nagyon is számít mert ez tényleg nagy dolog ne mondd hogy nem fájt az hogy kihasznált?
2013. aug. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
mert nem voltál vele együtt sokáig nem volt komoly nem voltál szerelmes én meg képzeld még soha nem szakítottam az első pasimmal vagyok évek óta nekem biztos durva lenne a szakítás.
2013. aug. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lennének mély érzelmeid szerelemből feküdtél volna le az elsővel, és 1-2 nap alatt nem lettél volna ezen túl. Sajnos nincsenek. Így olyan ez mint vaknak magyarázni a színeket.
2013. aug. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem használt ki. Boldog kapcsolatunk volt, aztán egy időben elkezdtünk veszekedni, félreértések történtek, megfordult a női-férfi szerep. Nekem kellett őt mindig felkaparni a földről, én voltam lány létemre a domináns ember a kapcsolatban. Mindenről én döntöttem. Annyi fájt, hogy neki ez nem volt jó, mindig keresett valami hibát, amin tudott siránkozni. Én meg kénytelen voltam érzelmileg erős maradni, pedig nem vagyok az a típus. Hatalmas hangulatingadozásaim vannak. Amikor lefeküdtünk is úgy volt, hogy én fektettem le, nem ő engem.
2013. aug. 1. 01:11
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerelemből feküdtem le vele. Csak amikor szakított velem úgy voltam vele, hogy nem fogom magam sajnáltatni senkivel. Szakított velem, nincs mit tenni, el kell fogadnom. Így nem is tartott sokáig a sírós időszak. Csak pár nap. Na meg miközben együtt voltunk a mostani barátom jött be. De az már azután volt, miután lefeküdtem vele.
2013. aug. 1. 01:14
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál még szerelmes. :) Bárki megmondja itt aki már volt.
2013. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

jól mondták hidd el, 2-3 hónap? nem is igazán ismerted, ez együtt járás, szóval más sem volt még

amúgy nem voltak mély érzéseid iránta, nem voltál szerelmes,

akkor másként éled meg, nem így

pontosan tudom miről beszélek

2013. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Na meg miközben együtt voltunk a mostani barátom jött be. De az már azután volt, miután lefeküdtem vele."


Pár hetes szerelemnél ez kizárt.

2013. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!