Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én túlzom el, vagy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én túlzom el, vagy valóban jogos a gyanúm anyóssal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem akarok hosszan belemászni a témába,röviden EZER hasonló eset történt már.Ezért gondolom,hogy esetleg anyós direkt szabotálja a találkozásainkat a párommal.


Tehát alapjáraton náluk élünk.Párom,anyósom-párom húga meg én.

Jelenleg hazautaztam a szüleimhez,úgy volt,hogy párom utánam jön kedden.Abból a keddből szerda lett,majd csütörtök.(Meló miatt)

Az anyjától kért volna ma pénzt az utazásra,mert a párom csak hétfőn kap fizut és most meg van szorulva.Erre anyós beígérte neki a pénzt,de "elfelejtette" kirakni mielőtt melózni ment.Mondtam a páromnak,hogy délutánra az a pénz már meg sem lesz.És lám, hazajött az anyós,közölte hogy a kutyának már kevés kajája volt ezért elment bevásárolni,tehát még sincs pénz.


Ezer meg egy ilyen és hasonló eset volt már,de párom szerint ez mind VÉLETLEN.Én meg már agygörcsöt kapok a kedves anyóstól,hogy állandóan ezt csinálja.


Mellesleg a párom tartja el őt is és a húgát is.A húga 23 éves..de nem dolgozik...


Azt mondta,hogy túl kombinálom a dolgot és nyilván VÉLETLEN volt.Szerintetek is én vagyok a h*lye?


2013. aug. 1. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem te vagy a hülye
2013. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb anyós sunyi, a menye mindezt hamar észreveszi, a fia meg mitsem sejt az egészből:D Tisztelet a kivételnek.
2013. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
háát igen..nem véletlenül van rossz hírük az anyósoknak ;)
2013. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban sokszor fordult már elő ilyen, akkor teljesen jogos a feltételezés.


Kedves anyós nem szellemileg visszamaradott, hogy állandóan elfelejtsen mindent, főleg így szelektíven, csak azt, ami nektek/neked fontos.

2013. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És van rá esély,hogy ezt valaha a párom is észreveszi?:)
2013. aug. 2. 10:14
 6/6 anonim ***** válasza:
ha tudjátok hogy ilyen akkor tegyetek félre pénzt, hogy ha utazni akar akkor meglegyen rá a pénze. Miért ő tartja el az anyját? az anyja is dolgozik. a hugát meg küldje el dolgozni.Menjetek albérletbe és akkor nem lesz ilyen gond. Őnállósulni kell, mert amig ott laktok addig így marad minden.
2014. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!