Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagy a korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy a korkülönbség vagy csak ő gondolja így?

Figyelt kérdés
L/18, F/27 Van egy srác akibe elég rendesen beleszerettem. Mivel elég régimódi vagyok, szeretem megvárni míg a fiú kezdeményez. (kisebb jeleket adtam neki). Így ment ez több hónapig, mikor is megtört a "jég" s megcsókolt. Azt mondta, még senki sem volt vele ilyen kedves, aranyos. Egyszerűnek, és tisztának lát... a fellegekben jártam, és úgy láttam hogy ő is boldog. Mindezt nem vállaltuk fel, mind a mai napig mert ő azóta is azt hajtogatja, hogy túl nagy a korkülönbség köztünk és ő 1,5-ször idősebb mint én, nem akarja, hogy csalódjak, jobbat érdemlek nála.. stb. Ettől függetlenül sokszor találkoztunk már, ha az első csóktól számítjuk akkor 4 hónapja vagyunk "együtt" (bár még nem hivatalosan). Azt mondta a korkülönbség miatt nem akar felvállalni. Sokszor érzem azt hogy a szemében még gyerek vagyok... A szüleink tudnak rólunk, nem szóltak semmit, sőt, anyukájával nagyon jól kijövök. Mindketten katolikus családból származunk, számít az erkölcs, neki is, nekem is... :)Tényleg sok a 9 év korkülönbség? :S Esetleg mit tudok tenni, hogy kicsit változzon a véleménye/érzése velem kapcsolatban? Hogy fel merjen vállalni?! Légyszi segítsetek.. :$
2013. aug. 1. 22:45
 1/5 anonim válasza:

L/17

en csak anyam tortenetebol tudok kiindulni.. o volt 42 palija 30... egy evig voltak egyutt,mert anyumnak tul sok volt a korkulonbseg es mar nem birta. szerintem nem jó,ha sok év van koztetek,mas a felfogasotok,a gondolkodosi modotok meg még egy csomo minden es ez problemakhoz vezethet. DE persze lehetnek kivetelek!! en tobbet nem tudok errol irni,csak azt hogy legyetek ti a kivetele ennek:)

2013. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
köztünk is 9 év van a párommal, másfél éve boldogok vagyunk együtt, mások véleménye meg nem számít :D soha nem témáztunk még azon, hogy a 9 év sok lenne, teljesen természetes volt az egész.
2013. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: kimarad, hogy 20/L (alig múltam 18, amikor összejöttünk, szóval ugyanaz volt a helyzet mint most nálatok)
2013. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de jó, hogy nektek ilyen "természetesen" jött ez az egész. Remélem már nekem se kell sokáig várom.. :/

Sok boldogságot!

2013. aug. 2. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
köszi! nagyon-nagyon szurkolok nektek! :))
2013. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!