Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikus dolgoat szerveznétek a barátotoknak amiért oda lenne?

Figyelt kérdés
nem mozi meg sétára gondolok hanem valami romantikusabb és sokkal jobbra..kérlek irjatok egy 16L.(bunkok ne..köszi)
2009. okt. 24. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hühh, ez engem is érdekel, én is kiváncsian várom a válaszokat!:)
2009. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem van ötletem... nagyon szeretem a forró fürdőket egy forró fürdő csak gyertyafény valamien illoolaj a vízbe sok hab .... és szerintem ez nagyon nagyon romantikus tud lenni és mindenki odalenne ezért:P
2009. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ez igen jo köszönöm:)

de a barátom még korainak tartja hogy együtt fürödjünk:S

2009. okt. 24. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
én irtam a fürdőset akkor max fürdőruhába vagy nemtudom de ha igy megy akkor mást nem nagyon tudok ami romantikus .... :/ szoval ez az egy ami eszembe jut ami nekem nagyon romantikus volt még amikro voltunk strandon a párommal igaz most már nincs meleg de csak ketten voltunk és a vizben öleltük egymást egy csomo ideig cska a mellkasomon volt a feje és egy szot sem szoltunk egymáshoz ezigy megmaradt... mást sajnso nemtudok mondani de nem olyannahéz hétköznapi dolgokat is romantikussá tenni...
2009. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
közös vacsora?:) lágy zene, gyertyafény, finom kaja. :) szerintem ettől a vibrálás és a romantika az eges súrolja :D
2009. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kényeztesd kicsit, vetkőztesd le, finom olajjal masszírozd meg, hogy ellazuljon, aztán puszilgasd a testét, simogasd....Szeretni fogja :)
2009. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk hívd át és főzz neki valamit,meglepetésből..Aztán valami süti,gyertyafény meg minden..Nekem bejött..:)
2009. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!