Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire van így ez az idézet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van így ez az idézet?

Figyelt kérdés
"Ahogy egyre inkább megismersz valakit, minden külső tulajdonsága apránként elhalványul. Már nem számít, milyen színű a haja, vagy hogy milyen magas - idővel sokkal inkább a lelkét figyeled, nem a külsejét. Ezért mondják azt, hogy igazán a másik ember belsőjébe szeretünk bele; a külseje után persze vágyakozhatunk, tetszhet nagyon a szeme vagy az izmos hasa, de ezeket csak a szemeddel szereted, nem a szíveddel! Mikor úgy igazán megismersz és megszeretsz valakit, minden külső hiányossága vagy hibája eltűnik. Ez a szeretet lényege a tökéletlenségek mögött meglátni valakiben a szépséget."
2013. aug. 2. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
szívemből szólt :') beleszerettem 17/F
2013. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van benne valami,bár szerintem inkább megszépül azáltal.
2013. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van benne valami,pláne ha mondjuk neten beszéltek először és még képet sem láttál róla.
2013. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,ez szép és igaz.
2013. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szép,tetszik..de szerintem nagyon is fontos a külső
2013. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!