Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha alapvetően a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha alapvetően a nagy melleket szeretitek, akkor milyen érzés, ha a barátnőtöknek kicsi a melle?

Figyelt kérdés
Mennyire zavaró/vonzó stb.
2013. aug. 3. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

E kérdés tökéletes fordítottja:


"Lányok, ha alapvetően a nagy bránert szeretitek, akkor milyen érzés, ha a barátotoknak kicsi a farka?"

2013. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csakhogy alapvetően nem mindenki a nagy melleket szereti.
2013. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem mindenki azt szereti, de engem azok véleménye érdekel, akik azt szeretik.
2013. aug. 3. 11:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem én vagyok a te embered XD
2013. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kettős mérce
2013. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A többség azt szereti, ha nem így lenne kismellű nők virítanának a reklámokban, a playboyban stb.

Amúgy szerintem elhanyagolható az, hogy mekkora a barátnőm melle, persze minimálisan hozzájárul a kinézetéhez, de nem azért fogom szeretni vagy nem szeretni.

2013. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké én ezt értem, nem ez alapján lesz szerelmes az ember, de azért valami véleményetek csak van róla, hogy mennyire tetszik! :D
2013. aug. 3. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Bezzeg a fordított esetben :D Elég ha egy centivel alulmúlod az elvárásokat rögtön repülsz...
2013. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel?Kevés nő/férfi van aki nagy mellekkel vagy szerszámmal rendelkezik még sem azzal akar menő lenni..a legtöbb azt hiszi,hogy neki nagy van akkor már ő a legjobb..22L
2013. dec. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!