Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy a barátomnak fontosabbak a haverjai mint én? Mit tehetnék, hogy velem is foglalkozzon?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 1 éve

vagyunk együtt. A haverjaival nagyon régi a barátság,amivel semmi gond nincs is,nekem is vannak barátnőim. Viszont eléggé elkezdett zavarni az, hogy az utóbbi időben mindig a haverok az elsők,még hófordulókor is. Napközben szinte semmit nem beszélünk,mert otthon segít,nem találkozunk minden nap. Ha találkozunk is,akkor vagy én mehetek hozzájuk este 10-re,mert előbb nem mehetek,mert azt mondja dolga van,és akkor reggel 8 fele haza kell jönnöm. Ilyenkor 1-2órát beszélgetünk,utána ő alszik. Ha nem én megyek,akkor ő jön át 4óra hosszára,nem alszik itt, megy haza a haverjaihoz-azt mondja a szülei nem engedik,hogy nálunk aludjon. Sosem tiltottam a barátaitól,vagy mondtam neki azt,hogy válasszon köztünk. Örülök,hogy van egy jó társasága,szoktam is nekik sütit sütni,hogy barátom is lássa,hogy tényleg semmi bajom velük. Viszont nagyon rosszul esik,hogy ha pl. vmi problémám van,nem hallgat meg,mert ő siet a barátaihoz. Napközbe szinte semmit nem tudunk egymásról,mert azt mondja nem ér rá,viszont a haverjai ott vannak. Nem érzem úgy,hogy ezzel a nem is mindennapi pár órával túl sokat kérnék-azt hiszem ez normális,mert szeretem őt és szeretnék vele lenni. A haverjai 20 év körüliek,egyiknek sem volt barátnője még sosem. Barátom 20 én 22. Azt mondja,hogy nem normális az élete,mert miattam nem találkozik velük eleget,pedig sose mondtam,hogy ne találkozzanak. Nekem is vannak barátnőim és mégis össze tudom egyeztetni a dolgot. Mit tehetnék,hogy én is fontos legyek?



2013. aug. 4. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
ne p_csáskodj
2013. aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet áll fent, csak a barátnőmnek fontosabb kvázi MINDEN mint az hogy velem legyen.


Barátnő, család, kutya-macska, alvás, netezés....mindegy mi az, igyekszik nem velem tölteni az időt. Pedig lassan 3 éve vagyunk együtt, és együtt is lakunk. Lehet rám unt.megesik az ilyen.


Szerintem te is keress magadnak társaságot, ahogy én tettem, hogy észrevegye "te is megvagy nélküle". Ez talán beindítja a folyamatot, hogy figyeljen rád!


HA szükséged van egy férfi véleményére, aki hasonló szituban van, megtalálsz!


24/F

2013. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!