Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány újságolja nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány újságolja nekem hogy szakított a barátjával, akkor ezt vehetem valamilyen jelnek?

Figyelt kérdés
néha amikor beszélgetek vele és szóba jön a barátja akkor szokta mondani hogy most megint összejött vele vagy valami és most amikor megkérdeztem hogy mizu akkor azt mondta hogy szakított vele végleg. ezt vehetem olyan jelnek, hogy esetleg "nyitott a kapu" számomra?
2013. aug. 5. 19:52
 1/6 Didiiayer ***** válasza:
Hát ezt én még a helyedben nem venném jelnek, kivéve ha vannak más arra utaló jelek is, hogy lenne esélyed nála.
2013. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül, lehet hogy csak barátilag közölte
2013. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem,a nőket könnyen félreérthetted,majd ha rendesen céloz,utal rá akkor igen,de ez még nem jelenti azt,hogy szabad a pálya
2013. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NE! Nem fog szakítás után friss kapcsolatot létesíteni szerintem. Esetleg ha mégis akkor ne számíts te sem hosszú évekig tartó kapcsolatra.
2013. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha am is beszéltek ilyenekről akk nem hiszem.
2013. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem. végülis, máskor is beszéltetek, és végülis te kérdeztél rá, hogy mi van velük. ez inkább baráti jelzés, mintsem esély...
2013. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!